USA – Miami, New York, San Francisco atd. z Berlína od 6 704 Kč
12.9.2019

USA - Miami, New York, San Francisco atd. z Berlína

od 6 704

O této nabídce

Aerolinky z letecké aliance One World nás nepřestávají zásobovat velmi lákavými letenkami do Spojených států amerických. Tentokráte se jedná o spolupráci British Airways a American Airlines, přičemž odlety jsou naplánované z Berlína. Vybírat poté můžete z dostatečného množství destinací na severoamerickém kontinentu od Bostonu s New Yorkem či Miami na východním pobřeží až po kalifornské Los Angeles a San Francisco. Ceny zpátečních letenek v zimním cestovním období (leden – březen 2020) začínají na 6 704 Kč  v případě Bostonu. Další destinace vycházejí jen o pár stokorun dráže.

Ubytování

Při svých cestách do New Yorku vždy volíme tento pohodový hotel v Queensu za 1 280 Kč/os./noc včetně snídaně a nikdy jsme nebyli zklamáni. V případě hledání dalšího bydla v New Yorku či v některé z jiných cílových destinací se spolehněte na Booking, Hotels či AirBnB.

 

Náhled letenky z Berlína do Bostonu za 6 704 Kč

USA - Miami, New York, San Francisco atd. z Berlína od 6 704 Kč


Bude se hodit

Letiště Berlín – Tegel (TXL)

Víza

Subscribe
Upozornit na
guest
4 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)