JV Asie & Austrálie z Budapešti od 8 436 Kč
28.6.2019

JV Asie & Austrálie z Budapešti

od 8436

O této nabídce

S velice atraktivní akcí přišla dnes aerolinka Air China nabízející za akční ceny letenek z Budapešti do mnoho destinací v jihovýchodní Asii, ale dostupná jsou třeba i australská města. Ceny zpátečních letenek začínají na 8 436 Kč v případě Hong Kongu a v cenové hladině nižší 10 tisíc Kč pořídíte i Kuala Lumpur, Vietnam a Myanmar. Jen o trošku dražší budou letenky s cílem v Singapuru a Mongolsko. Samotnou kapitolu pak tvoří Austrálie v podobě Melbourne a Sydney, kam se ceny pohybují kolem 16 tisíc Kč.

Základní cena již obsahuje zapsané zavazadlo se standardní limitem 23 kg a cestou do cílové destinace vás čeká povětšinou jeden středně dlouhý přestup v Pekingu. Vybírat lze z mnoha termínů v našich kalendářích, přičemž akční letenky jsou dostupné od druhé poloviny října do poloviny prosince letošního roku a následně opět v února i březnu roku nadcházejícího – tedy i po dobu hlavní turistické sezony!

Za nejatraktivnější nabídku lze rozhodně považovat letenky do Myanmaru, jelikož akce na směřující do této jihoasijské země, dříve známé jako Barma, se skutečně neobjevují každý týden. Pěknou kombinaci si poskládáte i skloubením obou dvou vietnamských destinací, kdy si v kalendářích vyberete vhodné termíny a následně vyhledáte multi-city letenku s příletem do Ho Či Minova Města a odletem z Hanoje.

TIP: Hledáte letenku někam jinam, nevíte jak velké zavazadlo můžete mít s sebou či jestli nepotřebujete víza? Zeptejte se v diskuzi, rádi vám tam další cestovatelé během chvilky odpoví!

Ubytování

Nejzajímavější ceny naleznete v jihovýchodní Asii většinou na Agodě. V případě nouze při hledání bydla však jistě dobře pomohou i Booking a Hotels.com. 

Víza

Víza budete z nabízené palety destinací potřebovat do následujících zemí:

  • Do Myanmaru – zažádejte o něj předem na této stránce, investovaná částka pak bude 50 USD.
  • Do Vietnamu vše potřebné se dočtete v našem přehledném článku.
  • Do MongolskaO vízum žádejte v Praze – Bubenči na Velvyslanectví Mongolska. Jednorázové vízum vás vyjde na 60 €. Více informací naleznete přímo na stránkách ambasády.
  • Do Austrálie – víza sice nejsou třeba, ale nutná je elektronická registrace na této stránce. Nepodceňte to a určitě si ji vyřiďte alespoň 10 dní předem, z vlastních zkušeností schválení může trvat klidně i týden a bez schválené registrace vás nepustí do letadla.

Náhled letenky z Budapešti do Hong Kongu za 8 436 Kč

JV Asie & Austrálie z Budapešti od 8 436 Kč

 


Bude se hodit

Budapešť (BUD)

guest
6 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Marek

Bohužel při cestě nazpátek následuje půdenní stop v Minsku což spolu s několika hodinovým přestupem v Pekingu dělá nepříjemné zdržení.

Marek

Tak já se na ty letenky díval přímo a ukazovalo to 13 h stop v Minsku

Marek

při cestě zpět je půdenní stopka v Minsku což s další stopkou v Pekingu dělá cestu extrémně dlouhou

Marcela

Ahoj, moc prosím o radu. Bohužel jsme prošvihli letenky do Rangunu tenhle listopad (potřebujeme odlet kolem 6.11. a návrat kolem 29.11.). Myslíte, že se ještě objeví nějaké podobně levné, jako by ty od Air China na téhle stránce? Nebo dá se očekávat, že alespoň na únor přijde něco podobně lákavého?
Díky moc!
Marcela

Už ti letenky nikdo nevyfoukne

Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)