Jordánsko – Ammán – 918 Kč
5.10.2019

Jordánsko - Ammán

918

O této nabídce

Chcete-li poznat Blízký východ, ale zároveň se cítit maximálně bezpečně, tak je právě pro vás Jordánsko tou pravou destinací. Těžko soudit zda-li budete v Ammánu více ohromeni zachovalými památkami z dob antického Říma anebo místní pohostinností a výbornou tradiční kuchyní. Zaručeně musíte navštívit skalní město v Petře, které bývá právem označováno za jeden z novodobých divů světa. A nezapomenutelným zážitkem bude i nocování ve Wádí Rum v berberských stanech.

Do Jordánska vyrazte s Ryanairem, za téměř čtyřhodinový přímý let z Prahy nezaplatíte ani tisícovku, rovných 918 Kč. Termínů není moc, ale za ty peníze… Vyrazit tam můžete například  s odletem 7. prosince a návratem 14. prosince Rezervuj tento termín >> a Jordánsko vám zaručeně vyrazí dech.

 • Rezervujte: přímo přes náš vyhledávač
 • Zavazadla: maličké kabinové 40 x 25 x 20 cm
 • Dostupnost: prosinec 2019 až únor 2020
 • Termíny:
  • 3. 12. – 14. 12.
  • 7. 12. – 14. 12.
  • 11. 1. – 18. 1. (1494 Kč)
  • 11. 2. – 18. 2. (1500 Kč)

Ubytování

Kousek od centra vychází v Ammánu parádně tenhle hotel (připlaťte si i snídani, je to pár kaček navíc) za 393 Kč/os/noc.

Vízum a Jordanpass

Vízum do Jordánska doporučujeme řešit v rámci tzv. Jordanpassu, který Vám kromě bezproblémového vstupu do země přinese i možnost vstupů do nejpopulárnější památky v podobě skalního města Petra zapsaného na seznamu UNESCO a dalších více než 40 zajímavých míst. Jedinou podmínkou jeho validity je zůstat v zemi alespoň 3 noci, což však vzhledem k itineráři letů nebude problém. Případně lze vízum získat na počkání po příletu na letiště Královny Aliy v Ammánu za poplatek 40 JOD.

Náhled letenky za 918 Kč z Prahy do Ammánu

Jordánsko - Ammán - 918 Kč


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)