Jižní Turecko: z Bratislavy do Dalamanu během zimy
21.12.2022

Jižní Turecko: z Bratislavy do Dalamanu během zimy

726

O této nabídce

Vyrazte za teplejším počasím a nízkými cenami do Turecka! V rezervačním systému aerolinky Ryanair aktuálně ulovíte zpáteční letenky z Bratislavy do Dalamanu od 726 Kč. Extrémně levné letenky do jižního Turecka jsou dostupné po celý první kvartál kalendářního roku 2023. Linka je dopravcem obsluhována 1×, každou neděli. Na Egejské riviéře vás přivítají příjemné teploty kolem 18 °C a otužilejší jedinci nepohrdnou ani koupačkou v moři (20 °C je v lednu velmi příjemných).

Podmínky pro cestování

Cesta do Turecka

Cestování do Turecka je bez restrikcí – prostě „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Detaily, užitečné odkazy (nejen na formuláře) a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Turecku“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Zapůjčení káry lze v jižním Turecku označit za skvělý nápad. Získáte téměř nekonečnou svobodu v poznávání ostrova a naprostou časovou flexibilitu. Doporučujeme se mrknout do naší autopůjčovny a vybrat si dle svého gusta. Ceny týdenních pronájmů malého vozu začínají v zimních měsících na 2 tisících Kč.

Náhled letenky z Bratislavy do Dalamanu za 726 Kč

Jižní Turecko: z Bratislavy do Dalamanu během zimy


Bude se hodit

Letiště Bratislava (BTS)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)