Jižní Švédsko: z Prahy do Göteborgu během září a října
1.9.2022

Jižní Švédsko: z Prahy do Göteborgu během září a října

1 006

O této nabídce

V rezervačním systému letecké společnosti Ryanair můžete aktuálně ulovit levné letenky do jižního Švédska. Vypravte se v průběhu září nebo října z Prahy do Göteborgu díky zpátečním letenkám za tisícovku. Nejlevnější letenky pořídíte v termínu od 12. do 16. října za 1 006 Kč. Další termínové kombinace od středy od neděle vyjdou jen lehce dráže a téměř vždy se vyjdete do dvou tisíc Kč. Projděte si Göteborg, vyrazte na lodi na blízké ostrovy a následně si půjčte auťák a jeďte objevovat krásy okolní přírody.

Podmínky pro cestování

Cesta do Švédska

Cestování do Švédska je bez restrikcí – prostě „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Detaily, užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus ve Švédsku“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Po prohlídce samotného Göteborgu vyrazte i do švédské přírody. Maximální flexibilitu vám zajistí vlastní auťák. Mrkněte se do naší autopůjčovny a vyberte si svého favorita. Pětidenní pronájem vozu v příkladovém termínu vás vyjde na cca 6 tisíc Kč.

Náhled letenky z Prahy do Göteborgu za 1 006 Kč

Jižní Švédsko: z Prahy do Göteborgu během září a října


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)