Jižní Amerika: z německých letišť do peruánské Limy
4.7.2023

Jižní Amerika: z německých letišť do peruánské Limy

14 504

O této nabídce

Akční letenky do Jižní Ameriky jsou v posledních měsících skutečně nedostatkovým zbožím. Cestovatelé proto musí vzít za vděk i cenami letenek, nad nimiž by dříve krčili rameny. V nabídce španělské letecké společnosti Iberia se nyní objevují zlevněné letenky do Peru. Zpáteční letenky z Berlína (BER) a Mnichova (MUC) do tamějšího hlavního města, do Limy (LIM), ulovíte v rezervačním systému aerolinky od 14 504 Kč. O něco levněji tentokráte vyjdou odlety z Berlína.

Vypravit se na jihoamerický kontinent můžete v mnoha termínech od letošního listopadu do února příštího roku. Termíny pro vás tradičně shrnujeme v našich kalendářích níže. Cestou vás v obou směrech čeká jeden klidný přestup ve španělském Madridu (MAD). Základní tarif „Economy Basic“ pak zahrnuje pouze přepravu příručního zavazadla. Pokud byste potřebovali cestovat „v plné polní“, doporučujeme letenky rovnou zakoupit ve vyšším tarifu „Economy Optima“ s příplatkem cca 1 300 Kč/směr.

Peru je mocné lákadlo

Divoké Peru je přenádhernou zemí Jižní Ameriky, ve které se střídají neprostupné pralesy s vyprahlými pouštěmi a masivní Andy se svými bíle zasněženými vrcholky se táhnou pobřežím Tichého oceánu. Cuzco je plné historie i vstřícnosti a ruiny bájného inckého města Machu Piccu se noří z ranní mlhy, když vzduchem prostupuje tajemství. Vydejte se na proslulou Duhovou horu, a ještě dál, do neobjeveného Rudého údolí. Jeho neuvěřitelně červená zemina, člověkem neposkvrněná, se pere s pastelovou jemností solných jezírek Maras a kontrastuje se zelení záhadných kruhových teras v Moray. Tak na co ještě čekáte? Vemte krosnu, obujte pohory a vydejte se mezi lamy a alpaky!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta do Peru

Cestování do Peru je bez restrikcí – prostě „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Detaily, další užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Peru“.

Náhled letenky z Berlína do Limy za 14 504 Kč

Jižní Amerika: z německých letišť do peruánské Limy


Bude se hodit

Letiště Berlín – Brandenburg (BER)

Letiště Mnichov (MUC)

Iberia

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)