Jarní Ukrajina z Katovic za 486 Kč
22.2.2019

Jarní Ukrajina z Katovic

486

O této nabídce

Sluníčko už pomalu prosvítá skrz mraky, a tak je na čase plánovat nějaký ten jarní výlet. S letenkami od Wizzairu se naskýtá možnost nakouknout za oponu ukrajinského hlavního města Kyjeva, navíc i menšího malebného Lvova. Ve vybraných termínech se můžeme radovat z proklatě nízké ceny 486 Kč.

Hurá na východ! Odletovým letištěm Katovice nepohrdne především žádný Ostravák, ale příjemný spoj do Polska nebudou mít problém najít ani obyvatelé Prahy a okolí. Termínů za avizovanou cenu je nespočet a výborně uspokojí potřeby každého cestovatele – vyjet jen tak na víkend, nebo města a okolí prozkoumat zevrubněji. Příkladovou cestou může být např. víkendový 16. 5.  Katovice – Lvov a zpátky 19. 5. Kyjev – Katovice za 486 Kč s maďarským nízkonákladovým Wizzairem.

Ubytování

Na Ukrajině naštěstí nemusíte mít hluboko do kapsy. V Kyjevě tak můžete například Hotel Verhovina dostat za perfektních 263 Kč / os. / noc!  Po příjezdu do Lvova doporučujeme složit hlavu v krásném Opera Center Hotel s výborným ohodnocením a příjemnou cenovkou 500 Kč / os. / noc.

Další pěkné nabídky v obou dvou městech naleznete na stránkách Bookingu nebo lze využít služeb populárního srovnávače Trivago. Případně se nebojte využít ani nespočet možností na serveru AirBnB.

Jak ze Lvova do Kyjeva

Využijte možnost místních vlaků a svezte se s ukrajinskými dráhami. Jízdenky si vyhledáte a nakoupíte na jejich oficiálních stránkách.

Náhled open jaw letenky z Katovic do Lvova a z Kyjeva do Katovic za 486 Kč

Jarní Ukrajina z Katovic za 486 Kč

Jarní Ukrajina z Katovic za 486 Kč

 


Bude se hodit

Letiště Budapešť (BUD)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)