Jarní Chorvatsko – Zadar z Prahy
3.1.2020

Jarní Chorvatsko – Zadar z Prahy

978

O této nabídce

Vydejte se do nejoblíbenější země z pohledu českých „dovolenkářů“, Chorvatska. K Jadranu přitom není třeba cestovat autem, poletíte po ose Praha – Zadar. Ovšem nikoliv během letních prázdnin, kdy pláže i centra historických měst budou praskat ve švech, nýbrž v období jarním. Na koupačku a plážové povalování to sice nebude, nicméně vyznavači aktivní  dovolené budou spokojeni. Nebudete se mačkat s davy dalších výletníků a příjemné jarní počasí bude naprosto ideálním pro podnikání výletů. Třeba do Národního parku Plitvická jezera proslaveného příběhy o Vinnetouovi a Old Shatterhandovi.  Zpáteční letenky na trase Praha – Zadar ulovíte během dubna za parádních 978 Kč u Ryanairu.

Co by udělal Karel May, kdyby věděl, že se jeho indiánky místo v Americe točily v Chorvatsku? Propadl by kouzlu Plitvických jezer stejně jako vy, až se sem po návštěvě rušného Zadaru vydáte relaxovat. Nenechte se odradit větším počtem turistů během sezóny, ani nálety krvežíznivých komárů, které hravě otrávíte repelentem. Nevynechejte žádné ze 16 úchvatných krasových jezer se šestnácti nejrůznějšími odstíny modré a zelené. Svezte se parníkem po Kozjaku – nejhlubším a největším z nich. Osvěžte se pod nejkrásnějšími ze 140 vodopádů – 49 m padajícími Sastavci a pozor, v okolních lesích je rušno – místo kojotů se tu prohánějí medvědi i vlci!

 • Rezervujte: přímo přes stránky společnosti Ryanair
 • Zavazadla: 1 ks příručního zavazadla s rozměr 40 x 25 x 20 cm
 • Dostupnost: duben – červenec 2020
 • Příkladové termíny:
  • 2. – 7. 4. za 978 Kč (čtvrtek – úterý)
  • 16. – 21. 4. za 978 Kč (čtvrtek – úterý)
  • 23. – 30. 4. za 978 Kč (úterý – úterý)
  • 28. 4. – 2. 5. za 1 310 Kč (úterý – sobota)
  • 26. 5. – 2. 6. za 1 333 Kč (úterý – úterý)
  • 11. – 18. 6. za 1 686 Kč (čtvrtek – čtvrtek)
  • 25. – 30. 7. za 1 780 Kč (sobota – čtvrtek)

Ubytování

Během jarních měsíců krásně využijete mimosezonních cen v ubytovacích zařízeních. Mrkněte se na tento Sweet Dreams apartmán za 324 Kč/os./noc přímo v srdci města anebo na tento čtyřhvězdový  B&B Giardin na nábřeží za 620 Kč/os./noc včetně snídaně. Další možnosti hledejte na Bookingu či AirBnB.

Autopůjčovna

Dubnové počasí ještě nebude svádět ke koupačce a plážovému dovádění. Proto určitě přijde vhod vlastní auťák, díky němuž prozkoumáte nejen blízké okolí Zadaru. Mrkněte se na aktuální nabídku do naší autopůjčovny a kára na vás může čekat již po příletu na letiště.

Náhled letenky z Prahy do Zadaru za 978 Kč

Jarní Chorvatsko - Zadar z Prahy

 


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
6 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)