Jarní Arménie z Vídně
16.12.2019

Jarní Arménie z Vídně

od 764

O této nabídce

Kromě Gruzie se stává z kavkazských zemí velmi populární (a není se čemu divit) překrásná a jedinečná sousední Arménie. Zatímco konkurenční Ryanair nastavil letenky do Jerevanu z Berlína od nějakých 2 000 Kč, Wizz Air jde s cenami letenek z Vídně do Jerevanu razantně níže. Letenky na přelomu března a dubna vás vyjdou od 764 Kč s WDC, bez WDC to vychází stále na krásných 1 274 Kč.

Země zapomenutá na pomezí Evropy a Asie, skrytá před světem ve stínu majestátní hory Ararat. První země křesťanská, překrásná Arménie. Zvlněná krajina s vůní lesů je poseta honosnými kláštery, starými kostely a romantickými zříceninami. Vypravte se za poznáním katedrály sv. Matky Boží ležící na poutním místě zvaném Ečmiadzin. Pohlédněte na kompozici načervenalých zdí klášteru Chor Virap a sněhově bíle přikrytých vrcholů v pozadí. Vrcholy to nejsou ledajaké, vždyť podle bájí a pověstí tu zakotvil svou archu sám Noe.

Super termín vychází od 3. 4. – 10. 4. Tento termín rezervujte na webu aerolinky Wizzair >>

 • Rezervujte: přímo přes web aerolinky Wizz Air
 • Zavazadla: malé příruční zavazadlo o max. velikosti 45 x 25 x 20 cm
 • Dostupnost: březen – duben 2020
 • Termíny:
  • 20. 3. – 27. 3. za 1 274 Kč s WDC (bez WDC za 1 784 Kč)
  • 23. 3. – 30. 3. za 1 147 Kč s WD (bez WDC za 1 657 Kč)
  • 27. 3. – 10. 4. za 764 Kč s WDC (bez WDC za 1 274 Kč)
  • 30. 3. – 10. 4. za 764 Kč s WDC (bvez WDC za 1 274 Kč)
  • 3. 4. – 10. 4. za 764 Kč s WDC (bez WDC za 1 274 Kč)
  • … a další

Tip: Na uvedené ceny dosáhnou pouze členové Wizz Air Discount Clubu (WDC). Ostatní si musí buď něco málo připlatit, nebo se do klubu přidat také. O tom, co WDC je, kolik stojí členství a v jakých případech se vyplatí, se můžete dočíst v našem podrobném návodu o nákupu letenek u Wizz Airu

Ubytování

Jelikož ještě nepůjde o hlavní sezónu, tak se nemusíte bát, že neseženete ubytování. Minimálně jednu noc určitě strávíte v Jerevanu – zde můžeme doporučit Kantar Hostel (pro opravdové baťůžkáře), kde vás levný dvoulůžák se snídaní vyjde na 450 Kč/os. Případně můžete hlavu složit tomto pěkném tříhvězdičkovém hotelu Fourteen Floor, kde vás nocleh vyjde na 830 Kč/os.

Další možnosti ubytování hledejte na osvědčených portálech jako je Hotels.com, Booking.com, případně AirBnB.

 

Náhled letenky z Vídně do Arménie za 764 Kč

Jarní Arménie z Vídně


Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)