Jarní Arménie z Vídně
16.12.2019

Jarní Arménie z Vídně

od 764

O této nabídce

Kromě Gruzie se stává z kavkazských zemí velmi populární (a není se čemu divit) překrásná a jedinečná sousední Arménie. Zatímco konkurenční Ryanair nastavil letenky do Jerevanu z Berlína od nějakých 2 000 Kč, Wizz Air jde s cenami letenek z Vídně do Jerevanu razantně níže. Letenky na přelomu března a dubna vás vyjdou od 764 Kč s WDC, bez WDC to vychází stále na krásných 1 274 Kč.

Země zapomenutá na pomezí Evropy a Asie, skrytá před světem ve stínu majestátní hory Ararat. První země křesťanská, překrásná Arménie. Zvlněná krajina s vůní lesů je poseta honosnými kláštery, starými kostely a romantickými zříceninami. Vypravte se za poznáním katedrály sv. Matky Boží ležící na poutním místě zvaném Ečmiadzin. Pohlédněte na kompozici načervenalých zdí klášteru Chor Virap a sněhově bíle přikrytých vrcholů v pozadí. Vrcholy to nejsou ledajaké, vždyť podle bájí a pověstí tu zakotvil svou archu sám Noe.

Super termín vychází od 3. 4. – 10. 4. Tento termín rezervujte na webu aerolinky Wizzair >>

 • Rezervujte: přímo přes web aerolinky Wizz Air
 • Zavazadla: malé příruční zavazadlo o max. velikosti 45 x 25 x 20 cm
 • Dostupnost: březen – duben 2020
 • Termíny:
  • 20. 3. – 27. 3. za 1 274 Kč s WDC (bez WDC za 1 784 Kč)
  • 23. 3. – 30. 3. za 1 147 Kč s WD (bez WDC za 1 657 Kč)
  • 27. 3. – 10. 4. za 764 Kč s WDC (bez WDC za 1 274 Kč)
  • 30. 3. – 10. 4. za 764 Kč s WDC (bvez WDC za 1 274 Kč)
  • 3. 4. – 10. 4. za 764 Kč s WDC (bez WDC za 1 274 Kč)
  • … a další

Tip: Na uvedené ceny dosáhnou pouze členové Wizz Air Discount Clubu (WDC). Ostatní si musí buď něco málo připlatit, nebo se do klubu přidat také. O tom, co WDC je, kolik stojí členství a v jakých případech se vyplatí, se můžete dočíst v našem podrobném návodu o nákupu letenek u Wizz Airu

Ubytování

Jelikož ještě nepůjde o hlavní sezónu, tak se nemusíte bát, že neseženete ubytování. Minimálně jednu noc určitě strávíte v Jerevanu – zde můžeme doporučit Kantar Hostel (pro opravdové baťůžkáře), kde vás levný dvoulůžák se snídaní vyjde na 450 Kč/os. Případně můžete hlavu složit tomto pěkném tříhvězdičkovém hotelu Fourteen Floor, kde vás nocleh vyjde na 830 Kč/os.

Další možnosti ubytování hledejte na osvědčených portálech jako je Hotels.com, Booking.com, případně AirBnB.

 

Náhled letenky z Vídně do Arménie za 764 Kč

Jarní Arménie z Vídně


Bude se hodit

Vídeň (VIE)

Wizz Air

guest
2 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Jiří

Teda já na Wizzu tyhle ceny nenašel

GeorGo

Ty nejlevnější cenovky tam vydrží obvykle jen desítky minut, potom, co je někdo koupí, letenky zdraží, proto už to tam být nemusí.

Už ti letenky nikdo nevyfoukne

Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)