Jarní a podzimní letenky z Prahy na Island na přímých letech
14.2.2023

Jarní a podzimní letenky z Prahy na Island na přímých letech

od 3 512

O této nabídce

S promo akcí ke dnešnímu „Dni svatého Valentýna“ přichází islandská nízkonákladová aerolinka Play. Akce pojmenovaná „Love is in the air“ přináší 20% slevy na letech směřující na Island nebo do destinací na východním pobřeží USA. Zpáteční letenky na přímých letech z Prahy na Island díky tomu ulovíte za ceny od 3 512 Kč! Platnost akční nabídky je stanovena do zítřejšího večera a vztahuje se na jarní (během dubna a května) + podzimní termíny (září s říjnem). Stačí použít kouzelný promo kód „PLAYLOVE“, který zadáte do příslušného pole „Add promo code“ (fialová barva) vpravo nahoře ve třetím kroku rezervačního procesu.

Náš tip: Letenky plaťte v eurech (měnu změníte v „Summary“ po rozkliknutí cenovky v pravém horním rohu otevřeného okna prohlížeče), díky tomu ušetříte více než dvě stokoruny.

Podmínky pro cestování

Cesta na Island

Cestování na Island je bez restrikcí – prostě „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Detaily, užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus na Islandu“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

Akční letenky z Prahy na Island

 • Rezervujte: přímo přes stránky aerolinky Play
 • Zavazadla: příruční zavazadlo (max. 42 × 32 × 25 cm a 10 kg)
 • Dostupnost: duben & květen + září & říjen 2023
 • Promo kód: PLAYLOVE
 • Příkladové termíny:
  • 20. – 23. 4. za 3 512 Kč
  • 27. – 30. 4. za 4 176 Kč
  • 4. – 14. 5. za 3 916 Kč
  • 18. – 25. 5. za 4 867 Kč
  • 3. – 10. 9. za 3 869 Kč
  • 14. – 21. 9. za 3 561 Kč
  • 19. – 22. 10. za 3 551 Kč

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Na Islandu se vám bude bezesporu hodit vlastní kára. Jen díky ní stihnete za dobu svého pobytu navštívit maximum zajímavých míst  a především budete absolutní pány svého času. Mrkněte se do naší autopůjčovny, která vám odhalí konkrétní nabídku přesně ve vašem termínu. Využít můžete i služeb lokálních půjčoven jako „Lotus Car Rental“ nebo „Geysir“.

Případně spojte spaní s pronájmem auta do jedné položky a půjčte si rovnou campervan. Skvělé zkušenosti máme s Go Campers a KuKu Campers.

Náhled letenky z Prahy do Keflavíku za 3 551 Kč

Jarní a podzimní letenky z Prahy na Island na přímých letech


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Play

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)