JAR – Johannesburg z Prahy za 11 906 Kč
25.11.2019

JAR - Johannesburg z Prahy

11 906

O této nabídce

Jihoarfrická republika by neměla chybět na „travel listu“ žádného z vás! Nyní si ji budete moci odškrtnout díky super levným letenkám z Prahy do města Johannesburg, které vás vyjdou na 11 906 Kč. Termíny za tuto cenu najdete od ledna do května následujícího roku. Těšit se můžete na 1) odlet z Prahy (naše tipy a vychytávky na pražském letišti najdeš u nás v magazínu), 2) odbavené zavazadlo v ceně, 3) super rychlé přestupy v Římě 4) full board service na palubě. No na co víc čekat?

Vydejte se za ryzí africkou divočinou, velikáni místní přírody vám naprosto vyrazí dech. Nasbírejte všechny z velké pětky – slona, nosorožce, buvola, lva a levharta skvrnitého, kochejte se překrásnou scenérií nespoutané savany. Ztraťte se v Dračích horách, majestátních kopcích kde vodopády padají z obrovské výšky a vy hned zapomenete na okolní svět. Navštivte křovácké Lesotho, kulturně bohaté Svazijsko nebo poznejte sílu Indického oceánu. Durban omývaný obřími vlnami ponouká k surfování a podmořskému světu kralují žraloci, vítající ty odvážnější z potápěčů.

Super termín vychází například od 26. 1. – 14. 2. Tento termín rezervujte zde u nás ve vyhledávači >>

  • Rezervujte: přímo v našem kalendáři 
  • Zavazadla: 1 ks odbaveného zavazadla
  • Dostupnost: leden – květen 2020
  • Termíny:

Ubytování

Po večerním příletu do Johannesburgu bychom zamířili do tohoto tříhvězdového Decades Art Hotelu za 537 Kč/os./noc. Méně nároční cestovatelé  mohou využít tuto jednoduchou  Renuga Lodge za 233 Kč/os./noc.

Mnoho dalších nabídek bydlo v Jo´burgu i jinde na jihu Afriky hledejte tradičně na Bookingu, Hotels AirBnB.

Autopůjčovna

Při návštěvě Jihoafrické republiky se jednoznačně vyplatí zápůjčka automobilu. Mezi jednotlivými zajímavými místy, která stojí za to vidět, jsou totiž velké vzdálenosti a dále se vám auťák bude jistojistě hodit pro návštěvu safari – třeba v Krugerově národním parku. Tak se mrkněte na dostupné auťáky do naší autopůjčovny.

Víza

Česká republika má s Jihoafrickou republikou uzavřenou dohodu o bezvízovém styku, tudíž pokud Váš pobyt na jihu Afriky nepřekročí 90 dní, tak si se zařizováním víza nemusíte lámat hlavu.

 

Náhled letenky z Prahy do Johannesburgu za 11 906 Kč

JAR - Johannesburg z Prahy za 11 906 Kč


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)