Japonsko – Tokio z Vídně a Prahy od 11 482 Kč
9.10.2019

Japonsko - Tokio z Vídně a Prahy

od 11 482

O této nabídce

Máte-li během nadcházejících měsíců namířeno do „země vycházejícího slunce“ neboli Japonska, pak byste určitě měli zbystřit při pohledu na aktuální nabídku polských aerolinek LOT. Zpáteční letenky Vídeň – Tokio (letiště Narita) totiž nyní pořídíte za velmi pěknou cenu – 11 482 Kč. Při odletu z Prahy pak za 12 351 Kč. Za tyto ceny je dostupné velké množství termínů do listopadu až do března nadcházejícího kalendářního roku. Základní tarif obsahuje hned dvojici odbavených zavazadel a routing slibuje jeden klidný přestup ve Varšavě v rámci obou dvou směrů.

Alternativní nabídkou z Prahy na cestách nejen do Tokia, ale i dalších japonských destinací jsou tarify společnosti All Nippon Airways, které taktéž naleznete v našich kalendářích.

Proslulé Tokio se noří ze záře neonů podél břehů řeky Sumida a zálivu Tichého oceánu. Je městem jako žádné jiné. Japonský minimalismus se zde rozbíjí chaosem, nekončícími davy lidí a ruchem. Čtvrti Šibuja a Šindžuku ukazují supermoderní metropoli tak, jak ji známe z televize a internetu. Změť vysokánských mrakodrapů s barevně blikajícími nápisy, jež neumíme nikdo číst. Zvuk karaoke vycházející z barů, šílené herny pachinko a love hotely. Tokio má ale i svou klidnou tvář, dorůžova zbarvenou kvetoucími sakurami. Zahrady Ueno jsou kropené jezírky a dechberoucími svatyněmi, ozvěnu starých časů můžete zaslechnout v buddhistickém chrámu Sensō-ji a čtvrti Asakusa. Poznejte srdce Japonska, země vycházejícího slunce.

Ubytování

Japonské hlavní město se v pohledu nákladů na bydlení řadí mezi ta dražší města v Asii, nicméně i zde se dají pěkné hotely za sympatické ceny. Například tento oblíbený APA Hotel Pride za 873 Kč/os./noc anebo takovýto čtyřhvězdový Hotel Monterey Hanzomon za 757 Kč/os./noc.

 

Náhled letenky z Vídně do Tokia za 11 482 Kč

Japonsko - Tokio z Vídně a Prahy od 11 482 Kč

 


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Letiště Vídeň (VIE)

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)