Japonsko z Prahy – velký přehled letenek od 12 408 Kč
24.9.2019

Japonsko z Prahy - velký přehled letenek

od 12 408

O této nabídce

S velmi zajímavým akčním tarifem vyrukovala kvalitní japonská aerolinka All Nippon Airways neboli ANA. Z Prahy je díky nyní aktuálně dostupných mnoho destinací a mezi nimi např. Tokio, Sapporo, Fukuoka či ostrov Okinawa. Ceny zpátečních letenek začínají na 12 408 Kč v případě Tokio a v případě dalších zmiňovaných destinací se liší pouze kosmeticky. Velkým bonusem je také zavazadlová politika této aerolinky, kdy tarify na letech do Japonska obsahují hned 2 ks zapsaných zavazadel. To se může hodit zejména těm, kteří aktuální akci využijí k nákupu letenek do Sappora za účelem zpestření zimy „freeridovým lyžováním“ na severu Japonska. Podmínky se zde řadí mezi jedny z nejlepších na světě.

Mlhou zahalená růžová krajina plná křehkých kvítků, posetá buddhistickými chrámy a jejich klidem. Šílenost Tokia a neonově blikajících mrakodrapů, divokost japonského umění. Že to zní jako protiklady? Ano, ale v Japonsku se mísí a splývají v jedno. Přesvědčte se na vlastní oči. Pohlédněte na posvátnou horu Fudži zdobenou sněhovou přikrývkou. Kochejte se starobylým městem Nara, místem chrámů a tisíce luceren. Mezi svatyněmi se pasou rozkošní jelínci sika. Opakem klidu těchto míst jsou zábavou pulzující velkoměsta, Tokio se svou druhou nejvyšší věží světa Sky Tree a rušná Ósaka vonící rybinou a chutnající jako precizně zpracované sushi.

PS: Kalendáře níže jsou vytvořené na kombinace letů přes Düsseldorf a Tokio (kompletně marketingově zaštítěné aerolinkou All Nippon Airways). Nedostanete-li se skrze ně k vytvoření rezervace, zadejte Vámi vybraný termín do našeho vyhledávače, který Vám nabídne i další kombinace letů (přes Curych se Swiss či přes Frankfurt s Lufthansou).

Ubytování

Ať již se vaší cílovou destinací stane kterákoliv z japonských destinací, nezapomeňte při hledání střechy nad hlavou na osvědčené pomocníky ve formě Bookingu, Hotels či AirBnB.

Víza

Při krátkodobých cestách do Japonska nejsou čeští občasné zatíženi žádnou byrokratickou povinností. Během výletu si vystačíte s platným cestovním pasem.

Náhled letenky z Prahy do Tokia za 12 408 Kč

Japonsko z Prahy - velký přehled letenek od 12 408 Kč

 


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)