Izrael – Eilat z Vídně za 763 Kč
3.7.2019

Izrael - Eilat z Vídně

763

O této nabídce

Zpáteční letenky z Vídně do letoviska Eilat, nacházejícího se na samém jihu Izraele v Akabském zálivu, jsou aktuálně dostupné díky maďarskému nízkonákladovému dopravci za velmi sympatickou cenu 763 Kč. Na tuto cenovku tentokráte dosáhnout naprosto všichni cestovatelé a není si třeba pořizovat členství ve Wizzair Discount Clubu. Pokud by jím však přeci jen někdo disponoval již z nákupů minulých nebo je snad pravidelným „wizérovským letcem“, tak tyto letenky uloví dokonce za 508 Kč. Linka z Vídně začne být provozována se začátkem zimního letového řádu, tj. na konci října, a lákavé termíny za ceny kolem tisícovky pořídíte v mnohých termínech od prosince do února, což je i vhodná doba k návštěvě tohoto koutu světa pro všechny, kteří neplánují jen lenošit na pláži.

Blízký východ věčně zalitý sluncem toho má tolik co nabídnout. Eilat je jednou z jeho perel. Leží na nejjižnějším cípu Izraele, slouží jako brána Egypta na západní straně i Jordánska na té východní. Přilehlé Rudé moře oplývá písečnými plážemi i barevným korálovým útesem, okolní poušť skrývá poklady jako úchvatný Červený kaňon a nesmírně nádherné údolí Timna. Místní lidé jsou velmi pohostinní, popovídejte si s nimi a ochutnejte lahodný cizrnový falafel, hummus ovoněný petrželkou a bylinkami nebo na jazyku se rozpadající krůtí shawarmu.

TIP: Hledáte letenku někam jinam, nevíte jak velké zavazadlo můžete mít s sebou či jestli nepotřebujete víza? Zeptejte se v diskuzi, rádi vám tam další cestovatelé během chvilky odpoví!
 • Rezervujte: přímo přes  stránky Wizzairu
 • Zavazadla: 1 ks příručního zavazadla s limitem 40 x 30 x 20 cm
 • Dostupnost: prosinec 2019 – únor 2020
 • Termíny:
  • 3. – 10. 12. za 891 Kč
  • 10. – 14. 12. za 1 017 Kč
  • 14. – 18. 1. za 763 Kč
  • 14. – 21. 1. za 763 Kč
  • 21. – 28. 1. za 763 Kč
  • 25. – 28. 1. za 763 Kč
  • 4. – 8. 2. za 1 081 Kč
 • Tip: Pokud disponujete členstvím ve Wizzair Discount Clubu (WDC), pak dosáhnete ještě na nižší ceny – zpáteční letenky vás v nejlevnější termínech  vyjdou na 508 Kč. O tom, co WDC je, kolik stojí členství a v jakých případech se vyplatí, se můžete dočíst v našem podrobném návodu o nákupu letenek u Wizzairu.

Ubytování

Přímo v samotném centru Eilatu se určitě ubytujte v tomto pěkném a skvěle hodnoceném Hotelu Comfort s bazénem za 640 Kč/os./noc. Skvělým a především i levným tipem jsou pak tyto apartmány Rich Luxury Suites za 434 Kč/os./noc. Ucelený přehled dalších nabídek naleznete tradičně na Bookingu, Hotels.com či AirBnB.

 

Autopůjčovna

Pokud ve vašich plánech nefiguruje návštěva sousedního Jordánska, ale naopak plánujete pořádně procestovat Izrael, tak byste se určitě měli mrknout do naší autopůjčovny a vybrat si auťák. S ním se vám bude cestovat o dost příjemněji a budete absolutními pány svého času.

 

Náhled letenky z Vídně do Eilatu za 763 Kč

Izrael - Eilat z Vídně za 763 Kč

 


Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)