Italské Benátky na letní prodloužený víkend z Prahy
13.7.2020

Italské Benátky na letní prodloužený víkend z Prahy

881

O této nabídce

V jeden moment už to téměř vypadalo, že ten, kdo bude chtít letos v létě zamířit do Benátek, bude muset vzít za vděk těmi středočeskými pyšnícími se přídomkem „nad Jizerou“. Naštěstí však cestovní mantinely pomalu padají a Itálie je českým turistům již několik týdnů otevřena. Na romantický víkend tak můžete vyrazit do těch „pravých italských Benátek“. Zpáteční letenky na centrální benátské letiště „Marco Polo“ pořídíte v rezervačním systému britské nízkonákladové aerolinky easyJet. Termínů za parádní ceny je habaděj, přičemž ty nejlevnější letenky z Prahy do Benátek na prodloužený víkend začínají na 881 Kč. Neváhejte a vyrazte si užít Benátky bez davů turistů již na přelomu léta a podzimu.

Zažij Benátky na vlastní kůži

Siluety gondol a kamenných oblouků mostu Ponte di Rialto se noří z ranní mlhy stoupající z klidné hladiny kanálu. Mohutné kupole zdobí nebe nad náměstím svatého Marka. Že to zní jako sen, jako pohádka? Benátky jsou mnohými nazývány nejromantičtějším městem světa, i taková Paříž by se mohla jít zahrabat. Prozkoumávejte ale město brzy po ránu nebo naopak těsně než se slunce začne nořit za obzor, ať se vyhnete davům všech těch, kteří Benátky tak milují. Sedněte na vaporetto a nechte se dovézt i na okolní ostrůvky, zkuste třeba okouzlující a pestrobarevné Burano.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

 • Rezervujte: přímo přes web aerolinky easyJet
 • Zavazadla: 1 ks příručáku s maximálními rozměry 56 x 45 x 25 cm
 • Dostupnost: srpen 2020 – květen 2021
 • Příkladové termíny:
  • 17. – 21. srpna za 1 091 Kč (pondělí – pátek)
  • 21. – 24. srpna za 1 391 Kč (pátek – pondělí)
  • 5. – 6. září za 881 Kč (sobota – neděle)
  • 10. – 14. září za 881 Kč (čtvrtek – pondělí)
  • 18. – 21. září za 881 Kč (pátek – pondělí)

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou se i v Benátkách můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB. Pro jistotu vám však doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna, neboť situace v cestovních ruchu může být velmi proměnlivá (byť pevně doufáme, že se pomalu blýská na lepší časy). Mrkněte se například na tento tříhvězdový Hotel Rigel za 809 Kč/os./noc anebo tento čtyřhvězdový Hotel Petit Palais za 1 104 Kč/os./noc včetně snídaně v ceně.

 

Náhled letenky z Prahy do Benátek za 881 Kč

Italské Benátky na letní prodloužený víkend z Prahy

 


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

easyJet

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)