Italská Apulie: Bari z Prahy nejen na prodloužené víkendy
18.9.2020

Italská Apulie: Bari z Prahy nejen na prodloužené víkendy

936

O této nabídce

Láká-li vás ještě během letošního roku dovolená ve Středomoří, můžete své zraky zatím kromě Řecka upírat i na Itálii. V rezervačním systému aerolinky Ryanair ulovíte levné letenky z Prahy do italského regionu Apulie. Zpáteční letenky z Prahy do města Bari pořídíte za 936 Kč. Během října by měla irská nízkonákladová aerolinka linku z Prahy do Bari provozovat 2× týdně, a to vždy v pondělí a pátek. Využijte proto těchto rotací k plánům na prodloužený víkend od pátku do pondělí.

Ryanair navíc prodloužil období, během něhož neúčtuje poplatek za změnu letenky, i na říjen a listopad. V případě jakýchkoliv cestovních komplikací, tak můžete letenku (až 7 dní před odletem) zdarma změnit – termín i destinaci. Doplácet budete jen případný rozdíl v ceně.

PS: Před cestou do Apulie je třeba vyplnit registrační formulář. Více informací naleznete na stránkách Velvyslanectví ČR V Římě. 

Proč do Apulie?

Tyrkysové moře svádějící ke koupání, krása baroka a malebnost kamenných domků, okouzlující Alberobello a atmosféra minulosti dřímající mezi bílými zdmi městečka Ostuni. A pak taky ta šťavnatá, lahodná chuť vytékající z typického sýru burrata a omamnost růžového vína, vůně čerstvě vylisovaného oleje linoucí se pod korunami všudypřítomných olivovníků. To je Apulie! V Bari, jakožto hlavní metropoli, tam to žije. Staré město plné bazilik a kostelů kontrastuje s ruchem moderního centra pulzujícím zábavou a hudbou, vše je tam hlasité, rychlé a poněkud zmatené, ale s nezaměnitelným kouzlem jižní Itálie.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

 • Rezervujte: přímo přes stránky společnosti  Ryanair
 • Zavazadla: 1 ks příručního zavazadla s rozměr 40 x 25 x 20 cm
 • Dostupnost: říjen 2020
 • Termíny:
  • 28. 9. – 5. 10. za 936 Kč (pondělí–pondělí)
  • 2. – 5. 10. za 1 154 Kč (pátek–pondělí)
  • 9. – 12. 10. za 936 Kč (pátek–pondělí)
  • 16. – 19. 10. za 1 048 Kč (pátek–pondělí)
  • 23. – 27. 10. za 968 Kč (pátek–úterý)

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou přímo v Bari či jinde v oblasti Apulie se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB. Pro jistotu vám však doporučujeme s rezervací bydla ještě počkat a sledovat vývoj epidemiologické situace, případně bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Staňte se flexibilními a prozkoumejte všechna zákoutí jihovýchodního pobřeží Itálie díky vlastnímu autu. Přehled těch nejlepších nabídek naleznete tradičně u nás v autopůjčovně.

Náhled letenky z Prahy do Bari za 936 Kč

Italská Apulie: Bari z Prahy nejen na prodloužené víkendy


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)