Island z Vídně od 1 347 Kč
21.3.2019

Island z Vídně

1 347

O této nabídce

Do magického ostrovního státu na severozápadě Evropy se nyní můžeme směle vydat s Wizzairem. 14. – 23. 5. z Vídně na Island nyní za parádních 1 347 Kč za oba směry! Tato nabídka je skvělým kompromisem mezi nízkou cenou a příjemným počasím, jarem v plném proudu a předsezónním obdobím, se kterým jsou spojeny nižší ceny a menší návaly turistů. Sbalte si batůžky a dopřejte si několik dní na tomto kouzelném místě v drsné přírodě plné vulkánů, pohoří s ledovci, horkých gejzírů, geotermálních pramenů a dalších přírodních úkazů…

 • Rezervujte: přímo přes webové stránky společnosti Wizzair
 • Zavazadla: v ceně malé kabinové zavazadlo o maximálních rozměrech 40 x 30 x 20 cm
 • Dostupnost: duben a květen 2019
 • Příkladové termíny:
  • 26. 3. – 4. 4. za 1 539 Kč
  • 30. 3. – 4. 4. za 1 539 Kč
  • 9. – 25. 4. za 1 411 Kč
  • 14. – 23. 5. za 1 347 Kč
  • 23. – 30. 5. za 1 666 Kč
  • další termíny v kalendáři >>
 • Tip: Na uvedené ceny dosáhnou pouze členové Wizzair Discount Clubu (WDC). Ostatní si musí buď něco málo připlatit, nebo se do klubu přidat také. O tom, co WDC je, kolik stojí členství a v jakých případech se vyplatí, se můžete dočíst v našem podrobném návodu o nákupu letenek u Wizzairu.

Mapa termálních pramenů

Nezapomeňte si přibalit plavky, můžou se totiž hodit. 😉 Při prozkoumávání ostrova máte šanci narazit na několik horkých pramenů, ve kterých stojí za to se na pár minut ohřát. Tato mapička vás k nim navede. Po rozkliknutí uvidíte fotku a informace, jak se k danému horkému prameni dostat.

Ubytování

S ubytkem na Islandu za pár šupů rozhodně nepočítejte. Dobrodružnější povahy však mohou zkusit spaní v autě nebo ve stanu. Inspirovat se můžete vyhledávačem celoročně dostupných kempů na Islandu.

Pro ubytování v hlavním městě Reykjavíku bychom volili útulný 4th Floor Hotel se společnou koupelnou ve středu města za 739 Kč / os. / noc nebo plnohodnotný soukromý apartmán Iceland Comfort Apartments s cenou 1 100 Kč / os. / noc.

Pro další možnosti standardního ubytování volte z osvědčených variant na Hotels.com, Booking.com, případně AirBnB.

Autopůjčovna

Bez vlastního auta se na Islandu téměř neobejdete. Pokud chcete mít volnost a vidět toho během vaší cesty co nejvíce, určitě se podívejte do naší autopůjčovny a vyberte si z těch nejlepších nabídek.

Náhled letenky z Vídně do Reykjavíku za 1 347 Kč

Island z Vídně od 1 347 Kč


Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)