Island z Katowic a Wroclawi od 1 509 Kč
12.7.2019

Island z Katowic a Wroclawi

od 1 509

O této nabídce

Čekáte-li na zajímavou nabídku levných letenek severním směrem s cílem na Islandu, pak je správnou volbou rozhodně maďarská nízkonákladová aerolinka Wizzair. V jejím rezervačním systému si momentálně ulovíte velmi solidní letenky na Island s odlety z blízkých polských letišť v podobě Katowic a Wroclawi. O něco lépe po finanční stránce vyjdou právě ty z druhého jmenovaného města, kdy ceny začínají na 1 509 Kč.

Několik dalších termínových kombinací od konce srpna do října (včetně) pak naleznete v cenové hladině hladině kolem 2 tisíc Kč, což je stále hodně sympatické. Na zmiňované ceny dosáhnou jen členové Wizzair Discount Clubu – zakoupení členství se vám však vyplatí již při koupi těchto letenek (tedy za předpokladu, že poletíte ve dvojici).

Po tomhle výletě nejspíš skončíš s nachlazením a pořádnými puchýři na nohou, a stejně nebudeš litovat. Ty živelné islandské sopky, majestátní vodopády a dechberoucí měsíční krajina prostě navždy zůstanou v tvém srdci. Půjč si v Reykjavíku auto a objeď ostrov celý dokola, zdolej třeba ledovec Skaftafellsjökull nebo se vydej za dobrodružstvím do Duhových hor. A až přijde čas na zaslouženou termální lázeň, smoč své znavené tělo v “profláklé” Modré laguně anebo dej přednost jednomu z utajených horkých jezírek rozesetých po nespoutané islandské krajině.

TIP: Hledáte letenku někam jinam, nevíte jak velké zavazadlo můžete mít s sebou či jestli nepotřebujete víza? Zeptejte se v diskuzi, rádi vám tam další cestovatelé během chvilky odpoví!

 • Rezervujte: přímo přes stránky aerolinky Wizzair
 • Zavazadla: malé kabinové zavazadlo o maximálních rozměrech 40 x 30 x 20 cm
 • Dostupnost:
 • Termíny:
  • z Wroclawi
   • 25. 9. – 2. 10. za 1 509 Kč
   • 2. – 7. 10. za 1 751 Kč
   • 9. – 14. 10. za 1 931 Kč
   • 16. – 21. 10. za 1 629 Kč
  • z Katowic
   • 29. 8. – 7. 9. za 2 228 Kč
   • 17. – 24. 9. za 2 291 Kč
   • 12. – 19. 10. za 1 811 Kč

 

 • Tip: Na uvedené ceny dosáhnou pouze členové Wizzair Discount Clubu (WDC). Ostatní si musí buď něco málo připlatit, nebo se do klubu přidat také. O tom, co WDC je, kolik stojí členství a v jakých případech se vyplatí, se můžete dočíst v našem podrobném návodu o nákupu letenek u Wizzairu.

Ubytování

S vyššími náklady na bydlo je třeba v případě dovolené na Islandu počítat (tedy alespoň za předpokladu, že budete plánovat spát jinak než ve stanu či půjčeném auťáku). Přímo v Reykjavíku se ubytujte v tomto tříhvězdovém Oddsson Hotelu s velmi dobrými referencemi za 1 140 Kč/os./noc včetně snídaně anebo využijte možnosti skromnějšího příbytku v tomto Brim Hotelu se sdílenou koupelnou za 749 Kč/os./noc. Další nabídku hotelů i hostelů hledejte na Bookingu, Hotels či AirBnB.

 

Autopůjčovna

Pokud neplánujete jet opravdový punk a stopovat, určitě doporučujeme půjčit si auto. Jelikož tato nabídka je na zimní termíny, tak určitě doporučujeme si za auto trošku připlatit a půjčit si SUV s pohonem 4×4. Nějaké pěkné fáro si můžete půjčit v naší autopůjčovně.

Náhled letenky z Wroclawi na Island za 1 509 Kč

Island z Katowic a Wroclawi od 1 509 Kč

 


Bude se hodit

Letiště Vratislav (WRO)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)