Helsinky z Berlína za 899 Kč
10.3.2019

Helsinky z Berlína

899

O této nabídce

Zaleťte si na pár dní nebo rovnou na týden do severských končin tentokrát do finských Helsinek. Toto přístavní město vás v tomto období přivítá úctyhodnými čtrnácti až šestnácti stupni ve stínu, vábivým přímořským vzduchem a všudypřítomným zápachem rybiny. Právě trhy s rybami, a dalšími místními lahodami, jsou pro Helsinky příznačné. Jeden takový, který svádí k návštěvě je Market Hall Hakaniemi.

Trhy to ale rozhodně zdaleka nekončí. Půlmilionové město na břehu Baltického moře nabízí další místa hodná navštívení. Kromě známých památek jako je skalní kostel Temppeliaukio nebo evangelická katedrála, čeká na všechny návštěvníky obrovský zábavní park Linnanmaki nebo studenty vybudovaná Sompasauna, kterou doporučujeme všem milovníkům neotřelých zážitků.

Příkladovým termínem je Berlín (Tegel) – Helsinky 16. – 21. 5. za 899 Kč. Vybírat můžete i z prodloužených víkendů např. 28. 3. – 2. 4 za 960 Kč.

 • Rezervujte: přímo přes Easyjet
 • Zavazadla: klasické kabinové s maximálními rozměry 56 x 45 x 25 cm
 • Dostupnost: duben – červen 2019
 • Příkladové termíny:
  • 28. 3. – 2. 4. za 960 Kč
  • 4. – 7. 4. za 960 Kč
  • 16. – 21. 5. za 899 Kč
  • 23. – 27. 5. za 960 Kč
  • 31. 5. – 4. 6. 1 283 Kč
  • 13. – 17. 6. 1 386 Kč
 • Tip: Avizovaná cena je počítána při rezervaci pro 2 osoby. Více informací o kalkulaci cen, poplatku za rezervaci a jak ušetřit u Easyjetu, naleznete v našem obrázkovém návodu >>

Ubytování

Ubytování ve Finsku je spojeno se značnými výdaji. Pokud nemáte zájem spát v hostelu či v pokoji se společnou koupelnou, tak sáhněte po ubytku Forenom Aparthotel Espoo Leppävaara za 923 Kč / os. / noc, které patří k těm levnějším. Je taktéž možné složit hlavu za městem, do centra dojíždět vlakem a tím nějaké ty náklady srazit.

Další ho(s)tely hledejte klasicky portálech jako Hotels.com, Booking.com, případně pokoje a apartmány na AirBnB.

Autopůjčovna

Pokud vás láká vícedenní pobyt ve Finsku s cílem prozkoumat více než jen hlavní město, tak se rozhodně vyplatí zvážit půjčení káry. Mrkněte do naší autopůjčovny, kde si vyberete přesně takové auto, co vám sedne.

Náhled letenky z Berlína do Helsinek pro 2 osoby

Helsinky z Berlína za 899 Kč


Bude se hodit

Letiště Berlín – Tegel (TXL)

easyJet

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)