Helsinky z Berlína za 875 Kč
20.5.2019

Helsinky z Berlína

875

O této nabídce

Zaleťte si do trošku atypické letní destinace – do Helsinek. Letenky do hlavního města Finska z Berlína vás přijdou na krásných 875 Kč a to během letních prázdnin (přesněji během srpna).  Některé termíny vychází i na prodloužené víkendy.  V ceně je také klasické příruční zavazadlo, které na těch pár dnů strávených v tomto městě určitě postačí.

Navštiv malebné a turisty málo poznané hlavní město Finska. Ve čtvrtích jako Käpylä nebo Vallila se můžeš procházet mezi původními dřevěnými baráčky, budeš si připadat jako v pohádce. Zavítej na Söderskär – kouzelný ostrovní maják, obdivuj secesní vlakové nádraží a krásnou budovu národního divadla. Mezi povinné zastávky by měl patřit i skalní kostel Temppeliaukio a kaple ticha Kampii. Výborného jídla a pití tu také najdeš spousty, krom všem dobře známé finské vodky si smoč rty v sahti, silném, svrchně kvašeném pivu okořeněném jalovcovými kuličkami.

Super termín vychází například od 29. 8. – 1. 9.  Tento termín rezervujte zde >>

 • Rezervujte: přímo přes webové stránky aerolinky easyJet
 • Zavazadla: klasické příruční zavazadlo
 • Dostupnost: srpen 2019
 • Termíny:
  • 31. 7. – 7. 8. za 1 262 Kč
  • 10. 8. – 14. 8. 875 Kč
  • 16. 8. – 20. 8. za 875 Kč
  • 22. 8. – 26. 8. za 875 Kč
  • 29. 8. – 1. 9. za 875 Kč
  • … a spoustu dalších termínů
 • Tip: Avizovaná cena je počítána při rezervaci pro 2 osoby. Více informací o kalkulaci cen, poplatku za rezervaci a jak ušetřit u Easyjetu, naleznete v našem obrázkovém návodu >>

Ubytování

Ubytování ve Finsku je spojeno se značnými výdaji. Pokud nemáte zájem spát v hostelu či v pokoji se společnou koupelnou, tak sáhněte po ubytku Forenom Aparthotel Espoo Leppävaara za 923 Kč / os. / noc, které patří k těm levnějším. Je taktéž možné složit hlavu za městem, do centra dojíždět vlakem a tím nějaké ty náklady srazit.

Další ho(s)tely hledejte klasicky portálech jako Hotels.com, Booking.com, případně pokoje a apartmány na AirBnB.

Autopůjčovna

Pokud vás láká vícedenní pobyt ve Finsku s cílem prozkoumat více než jen hlavní město, tak se rozhodně vyplatí zvážit půjčení káry. Mrkněte do naší autopůjčovny, kde si vyberete přesně takové auto, co vám sedne.

Náhled letenky z Berlína do Helsinek za 875 Kč

Helsinky z Berlína za 875 Kč


Bude se hodit

Letiště Berlín – Tegel (TXL)

easyJet

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)