Guatemala, Nicaragua, Honduras, Belize & Salvador z Vídně od 11 690 Kč
6.8.2019

Guatemala, Nicaragua, Honduras, Belize & Salvador z Vídně

od 11 690

O této nabídce

Akční letenky do Střední Ameriky jsou vždy takovým malým svátkem, neboť se objevují s nevysokou frekvencí. Poslední lákavé tarify se vyskytly na přelomu června a července, kdy vypadly z dílny KLM – informovali jsme vás o nich v tomto článku. Tentokráte za dalšími levnými letenkami do několika destinací ve Střední Americe stojí americký dopravce United Airlines ve spolupráci s aliančním partnerem Austrian Airlines, což nám napovídá, že odlety budou alokovány do Vídně. Současný akční tarif má oproti dřívějším nabídkám z poslední doby jedno výrazné plus, a tím je zapsané zavazadlo v jeho základní ceně. Při zaoceánských letech směřujících se USA se již jedná o velkou výjimku. Dostupných termínů není mnoho a naleznete je převážně v měsících říjnu, listopadu a začátku prosince.

Pravděpodobně nejlákavější nabídkou budou letenky z Vídně do Guatemaly za 11 690 Kč, které ve svém routingu neobsahují žádný noční přestup. To se již nedá říci o dalších dostupných destinací, neboť v rámci cest do Nikaraguy. Hondurasu, Belize i San Salvadoru se minimálně jedné noci strávené na některém z amerických letišť nevyhnete.

Naším tipem pak bude open-jaw letenka z Vídně do San Salvadoru s odpoledně-večerní zastávkou v New Yorku a návratem z Guatemaly opět do Vídně. V termínu 15. 11. – 4. 12. za 12 334 Kč aka prima combo 3v1 >> REZERVUJ ZDE. Obdobně jdou nakombinovat i ostatní destinace!

Nenašli jste vyhovující termín? Zkuste nám napsat do komentářů…

TIP: Hledáte letenku někam jinam, nevíte jak velké zavazadlo můžete mít s sebou či jestli nepotřebujete víza? Zeptejte se v diskuzi, rádi vám tam další cestovatelé během chvilky odpoví!

Ubytování

Ať již vaše cesty po střední Americe povedou k indiánským pyramidám v Guatemale, na pláže v Belize či do džungle Nicarague, tak se při hledání střechy nad hlavou jednoduše spolehněte na osvědčeného pomocníka v podobě Bookingu či Hotels.com. 

Víza

Pokud Váš pobyt na místě nepřekročí 90 dní, tak nemusíte řešit víza do žádné z výše uvedených zemí Střední Ameriky. Vzhledem k routingu přes Spojené státy americké ale budete potřebovat elektronickou registraci ESTA. Přehledný návod, jak si ji obstaráte se dočtete v našem článku.

 

Náhled letenky z Vídně do Guatemaly za 11 690 Kč

Guatemala, Nicaragua, Honduras, Belize & Salvador z Vídně od 11 690 Kč

Náhled open-jaw letenky z Vídně přes New Yorku do Salvadoru s návratem z Guatemaly za 12 334 Kč

Guatemala, Nicaragua, Honduras, Belize & Salvador z Vídně od 11 690 Kč


Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Víza

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)