Guadeloupe a Martinik z Paříže od 5 345 Kč
13.5.2019

Guadeloupe a Martinik z Paříže

od 5 345

O této nabídce

V rezervačním systému nízkonákladového dopravce Level se opět objevují velmi laciné letenky s cílem v Karibiku. Zpáteční letenky z pařížského letiště Orly na Martinik či Guadeloupe pořídíte za 5 345 Kč resp. 5 591 Kč. Když k základním cenám letenek, které obsahují jen příruční zavazadlo, přičteme i náklady na přískoky z Prahy do Paříže, tak se dostaneme na nějakých 7 až 8 tisícovek, což je cena skutečně parádní.

Za inzerované ceny seženete letenky na sklonku letošního roku – v měsících listopadu a prosinci (termínů je k mání docela dost a pro jejich kompletní nabídku si na webu aerolinky zvolte „měsíční přehled“). Jedná se o termín před resp. na začátku hlavní sezony, která na ostrovech startuje na počátku prosince. Těšit se tak můžete na krásné slunečné počasí i nerušený oddych na parádních plážích . Oba dva ostrovy však rozhodně mají co nabídnout i  vyznavačům aktivnějšího trávení volných dní. My jsme je projeli letos v zimě a v našich cestopisech (Martinik, Guadeloupe )naleznete pár tipů na místa, které určitě stojí za návštěvu. 

Nadšení cestovatelé skloubí návštěvu dvou ostrovů do jednoho výletu a koupí si dvě jednosměrné letenky. Přelet mezi Fort de France a Pointe á Pitre seženete v našem vyhledávači a jejich cena se pohybuje kolem 18 stovek. Případně využijte k přesunu mezi ostrovy tento trajekt.

 • Rezervujte: přímo přes   stránky společnosti Level
 • Zavazadla: 1 ks příručního zavazadla o maximálních rozměrech 56 x 45 x 25 cm
 • Dostupnost: říjen – prosinec 2019
 • Termíny:
  • Paříž – Pointe á Pitre (Guadeloupe) 
   • 27. 10. – 8. 11. za 5 591 Kč
   • 8. – 15. 11. za 5 591 Kč
   • 21. 11. – 2. 12. za 5 847 Kč
   • 3. – 9. 12. za 5 847 Kč
  • Paříž – Fort de France (Martinik)
   • 29. 10. – 7. 11. za 5 345 Kč
   • 15. – 22. 11. za 5 602 Kč
   • 22. – 29. 11. za 5 602 Kč
   • 4. – 13. 12. za 5 602 Kč
   • 11. – 18. 12. za 5 602 Kč

Ubytování

V případě cesty na Martinik využijte nabídky tohoto pěkného tříhvězdového hotelu za 1 163 Kč/os./noc, další tříhvězdy v blízkosti nejvyhlášenějších pláží na jihu ostrova za 901 Kč/os./noc anebo  tohoto jednoduchého apartmánu na západním pobřeží za 708 Kč/os./noc.

Pokud za relaxem zamíříte na ostrov Guadeloupe, pak se mrkněte na tento pohodový penzion za 865 Kč/os./noc anebo dejte šanci těmto bungalovům za 618 Kč/os./noc. Široká nabídka dalších ubytovacích kapacit na vás čeká tradičně na Bookingu či Hotels.com.

Víza

Jelikož Martinik i Guadeloupe jsou zámořské departmenty Francie, tak pro vstup na jejich území Vám postačí i platný občanský průkaz. Nicméně pro jistotu si s sebou vezměte platný cestovní pas.

Autopůjčovna

Ani na jednom z ostrovů příliš nefunguje systém veřejné dopravy (resp. alespoň ne pro potřeby cestovatelů), proto bude daleko nejlepším rozhodnutím půjčení vlastního auťáku. Mrkněte se do naší autopůjčovny a vyberte si káru dle svého gusta.

Přískoky do Paříže

Z Prahy přímo na letiště Orly létá pouze lowcostová společnost Transavia. Na hlavní pařížské letiště Charlese de Gaulle se pak z Prahy dostanete s ČSA  (ranní let z Prahy je vzhledem k odpolednímu odletu za oceán dostatečný) nebo Vuelingem.  Přičemž ceny se pohybují okolo tisícovky za jednosměrnou letenku. Mezi oběma letišti pak jezdí shuttle busy za 21 €. S nákupem přískoků však nemusíte nikam spěchat. Zkuste si během následujících měsíců počkat na nějakou sympatickou akci.

 

Náhled letenky z Paříže na Martinik za 5 345 Kč

Guadeloupe a Martinik z Paříže od 5 345 Kč

 

Náhled letenky z Paříže na Guadeloupe za 5 591 Kč

Guadeloupe a Martinik z Paříže od 5 345 Kč

 


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)