Gruzie z Katowic od 885 Kč
11.4.2019

Gruzie z Katowic

885

O této nabídce

Využijte levných letenek od maďarského nízkonákladového dopravce Wizzairu a vydejte se do Gruzie, kde se vaše oči pokochají a chuťové pohárky namlsají. Do druhého největšího města této kavkazské republiky, jejíž popularita mezi cestovateli neustále roste, si můžete během jara zaletět z nedalekých polských Katowic. Zpáteční letenky do Kutaisi vás 14. – 21. 5. vyjdou na 885 Kč za obě cesty!

V Kutaisi ochutnejte tradiční chačapuri a vyrazte se podívat na okolní památky UNESCO jakými jsou katedrála Bagrati nebo nedaleký klášter Gelati. Podobný klášterní komplex slavné minulosti leží jen opodál – Mskheta. Nabízí se i výlet přes městečko Tskaltubo do vyhlášených Prometheových jeskyní, které byly veřejnosti zpřístupněny teprve před pár lety. Dále pak doporučujeme přejet až téměř k ruským hranicím do oblasti zvané Svanetie, kde se vám nabízí široké možnosti treků po místních kopcích a oku lahodící výhledy na okolní kavkazské vrcholky včetně nejvyšší hory Gruzie – Šchary – tyčící se do výše 5 201 m.
 • Rezervujte: přímo přes webové stránky společnosti Wizzair
 • Zavazadla: v ceně malé kabinové zavazadlo o maximálních rozměrech 40 x 30 x 20 cm
 • Dostupnost: duben – červen 2019
 • Příkladové termíny:
  • 23. – 27. 4. za 2 081 Kč
  • 7. – 14. 5. za 945 Kč
  • 14. – 21. 5. za 885 Kč
  • 21. – 30. 5. za 1 004 Kč
  • 30. 5. – 4. 6. za 1 244 Kč
 • Tip: Na uvedené ceny dosáhnou pouze členové Wizzair Discount Clubu (WDC). Ostatní si musí buď něco málo připlatit, nebo se do klubu přidat také. O tom, co WDC je, kolik stojí členství a v jakých případech se vyplatí, se můžete dočíst v našem podrobném návodu o nákupu letenek u Wizzairu.

Ubytování

Na místě se za ubytko nemusíme vůbec plácnout přes kapsu. Po příletu do Kutaisi bychom se ubytovali v Hotelu Kutaisi Globus s velmi dobrým hodnocením za pěkných 294 Kč / os. / noc nebo o něco dražším Crown Hotelu se snídaní v ceně za 631 Kč / os. / noc.

Další možnosti ubytování naleznete tradičně na Bookingu a Hotels.com.

Náhled letenky z Katowic do Kutaisi za 855 Kč

Gruzie z Katowic od 885 Kč


Bude se hodit

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
3 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)