Gruzie – Kutaisi z Vídně během léta za 1 227 Kč
30.5.2019

Gruzie - Kutaisi z Vídně během léta

1 227

O této nabídce

Velmi populární destinací se v posledních letech stala Gruzie. Na atraktivitě této nevelké kavkazské zemi kromě nádherné přírody a pohostinných lidí přidává i přímé letecké spojení ze střední Evropy, na nímž stojí maďarská nízkonákladovka, Wizzair. Ta provozuje do Kutaisi, druhého největšího města v zemi, spojení z Prahy, blízkých polských letišť i Vídně. A právě z Vídně jsou nyní dostupné letenky na červnové i červencové termíny za velmi lákavé ceny. Zpáteční letenku do Kutaisi pořídíte třeba na krátký červnový termín za 1 227 Kč, ale možností máte daleko více, neboť je tato linka operována hned 3x týdně.  

V Kutaisi, druhém největším městě, ochutnejte tradiční chačapuri a vyrazte se podívat na okolní památky UNESCO jakými jsou katedrála Bagrati nebo nedaleký klášter Gelati. Podobný klášterní komplex slavné minulosti leží jen opodál – Mskheta. Nabízí se i výlet přes městečko Tskaltubo do vyhlášených Prometheových jeskyní, které byly veřejnosti zpřístupněny teprve před pár lety. Dále pak doporučujeme přejet až téměř k ruským hranicím do oblasti zvané Svanetie, kde se vám nabízí široké možnosti treků po místních kopcích a oku lahodící výhledy na okolní kavkazské vrcholky včetně nejvyšší hory Gruzie – Šchary – tyčící se do výše 5 201 m.

Nejlevnějších letenek je na inzerované termíny dostupný vždy jen limitovaný počet (jednotky kusů), nicméně další cenové hladiny nevisí o moc výše…

 • Rezervujte: přímo přes  stránky Wizzairu
 • Zavazadla: 1 ks příručního zavazadla s limitem 40 x 30 x 20 cm
 • Dostupnost: červen & červenec 2019
 • Termíny:
  • 11. – 20. 6. za 1 421 Kč
  • 15. – 25. 6. za  1 938 Kč
  • 20. – 25. 6. za 1 227 Kč
  • 25. 6.  – 4. 7. za 2 067 Kč
  • 11. – 23. 7. za 2 454 Kč
 • Tip: Na uvedené ceny dosáhnou pouze členové Wizzair Discount Clubu (WDC). Ostatní si musí buď něco málo připlatit, nebo se do klubu přidat také. O tom, co WDC je, kolik stojí členství a v jakých případech se vyplatí, se můžete dočíst v našem podrobném návodu o nákupu letenek u Wizzairu.

Ubytování

Střechu nad hlavou v Gruzii seženete za pár kaček. Nás osobně nikdy nezklamal tento pohodový tříhvězdový hotel za 241 Kč/os./noc. Mezi cestovateli je pak oblíbený i tento Georgian Palace za 331 Kč/os./noc včetně snídaně a Palace Hotel za 489 Kč/os./noc. Širokou nabídku bydla v celé Gruzii naleznete na Bookingu či Hotels.com. 

Náhled letenky z Vídně do Kutaisi za 1 227 Kč
Gruzie - Kutaisi z Vídně během léta za 1 227 Kč

 


Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)