Lyžovačka v Gruzii – Kutaisi z Prahy od 1 418 Kč
19.11.2019

Lyžovačka v Gruzii - Kutaisi z Prahy

od 1 418

O této nabídce

Jsi milovník lyžování a všechna evropská lyžařská střediska znáš už nazpaměť? Co takhle zkusit něco atypického? Na mysli máme horské svahy Gruzie … Ano, Gruzie. Tato země se pomalu dere mezi nejoblíbenější lyžařské oblasti. Nečekejte zde velká rozsáhlá lyžařská střediska s několika stovkami km sjezdovek jako jsou ve Francii, ani krásné vyumělkované ubytování v útulných penzionech jako v Rakousku. Těšit se ale můžete na trošku punkový lyžování – freeride, postarší lanovky, ale za to poloprázdné sjezdovky. Rozhodně to bude nezapomenutelný zážitek, na to se můžete spolehnout.

Letenky z Prahy do Kutaisi vás s Wizzairem vyjdou od 1 418 Kč s WDC a 1 918 Kč bez WDC. Lyže si můžete vzít buď s sebou za necelých 800 stovek/směr, a nebo si je pronajmout až na místě. Po příletu do Kutaisi se můžete vydat buď do blíže položeného střediska Svanetie ležící pod vrcholky Vysokého Kavkazu, které je hodně oblíbené díky skvělému freeridu, a nebo se můžete přemístit do většího ale trošku vzdálenějšího střediska Gudauri.

Informace o lyžařských střediscích v Gruzii najdete na oficiálním webu skigeorgia >> a nebo můžete kouknout na osvědčený lyžařský web skiresort.info >> 

 • Rezervujte: přímo přes web aerolinky Wizzair
 • Zavazadla: malé příruční zavazadlo o max velikosti 40 x 25 x 20 cm (odbavené zavazadlo do 20 kg za příplatek 580 Kč/směr, lyže pak za příplatek 790 Kč/směr)
 • Dostupnost: leden 2020
 • Termíny:
  • 7. 1. – 14. 1. za 2 568 Kč bez WDC (s WDC za 2 048 Kč)
  • 14. 1. – 21. 1. za 1918 Kč bez WDC (s WDC za 1 418 Kč) 
  • 18. 1. – 25. 1. za 1 918 Kč bez WDC (s WDC za 1 418 Kč) 
  • …a další
 • Tip: Na uvedené ceny dosáhnou pouze členové Wizz Air Discount Clubu (WDC). Ostatní si musí buď něco málo připlatit, nebo se do klubu přidat také. O tom, co WDC je, kolik stojí členství a v jakých případech se vyplatí, se můžete dočíst v našem podrobném návodu o nákupu letenek u Wizz Airu

Ubytování

Pokud si zvolíte oblast Svanetie se základnou v Mestii, tak určitě doporučujeme zvolit ubytování v Mountain Cabins, kde vás chata vyjde na 500 Kč/os. /noc.

Další možnosti ubytování hledejte na osvědčených portálech jako je Hotels.com, Booking.com a nebo AirBnB.

Náhled letenky z Prahy do Gruzie – Kutaisi za 1 418 Kč s WDC

Lyžovačka v Gruzii - Kutaisi z Prahy od 1 418 Kč


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)