Francie – Nice z Vídně za 510 Kč
22.7.2019

Francie - Nice z Vídně

510

O této nabídce

Zaleťte si na sklonku léta či začátku podzimu na Francouzskou riviéru neboli Azurové pobřeží. Maďarský lowcostový dopravce Wizzair nyní nabízí zpáteční letenky z Vídně do Nice za prima cenu 510 Kč. Již tradičně v případě této aerolinky platí, že na nejnižší ceny dosáhnou členové Wizzair Discount Clubu, nicméně letenky do Nice mají atraktivní cenovky i pro nečleny tohoto klubu. Největší výběr z levných termínů je během října, ale ceny kolem tisícovky ulovíte i v několika termínech na konci srpna a během září. Jak dlouho pak v Nice a jeho okolí zůstanete, je jen na vás, neboť Wizzair spojuje Vídeň a Nice hned 4x týdně.

Nice je nádherné prosluněné město s oblázkovou pláži a průzračnou vodou, kam si jezdí užívat dovolenou místní i turisté a nabízí také spoustu možností výletů do okolí. Jen za několik málo desítek minut vás autobus může zavést do sousedního Monaka, hnízda hazardu a závodů F1, nebo třeba do přilehlého města Cannes, místa prestižních filmových festivalů. Milovníci hlasitých párty a diskoték si jistě nenechají ujít návštěvu proslulého Saint-Tropez.

O tom, co Wizzair Discount Club je, kolik stojí členství a v jakých případech se vyplatí, se můžete dočíst v našem podrobném návodu o nákupu letenek u Wizzairu.

TIP: Hledáte letenku někam jinam, nevíte jak velké zavazadlo můžete mít s sebou či jestli nepotřebujete víza? Zeptejte se v diskuzi, rádi vám tam další cestovatelé během chvilky odpoví!

 • Rezervujte: přímo přes stránky  aerolinky Wizzair
 • Zavazadla: malé kabinové zavazadlo o maximálních rozměrech 40 x 30 x 20 cm
 • Dostupnost: srpen – říjen 2019
 • Příkladové termíny:
  • 26. – 28. 8. za 702 Kč (1 212 Kč bez WDC)
  • 11. – 18. 9. za 919 Kč (1 276 Kč bez WDC)
  • 25. – 29. 9. za 766 Kč (1 021 Kč bez WDC)
  • 9. – 14. 10. za 510 Kč (638 Kč bez WDC)

Ubytování

V Nice bychom se ubytovali v tomto jednoduchém a populárním dvouhvězdovém Hotelu H33 za 626 Kč/os./noc, dobrou volbou v centru města bude i tento hotel Trocadero za 644 Kč/os./noc. Skvělými recenzemi se pak pyšní tento Boutique Hotel Neptune za 919 Kč/os./noc. A pokud se vydáte i mimo samotné Nice, vyberte si z nabídky ubytování na Bookingu, Hotels či AirBnb.

Autopůjčovna

Pokud byste se neradi spoléhali na francouzskou veřejnou dopravu, pak není snazšího řešení než zapůjčení vlastního automobilu. Mrkněte se do naší autopůjčovny a nenechte nic náhodě.

 

Náhled letenky z Vídně do Nice za 510 Kč

Francie - Nice z Vídně za 510 Kč

 


Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
4 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)