Francie – Nice z Vídně za 510 Kč
22.7.2019

Francie - Nice z Vídně

510

O této nabídce

Zaleťte si na sklonku léta či začátku podzimu na Francouzskou riviéru neboli Azurové pobřeží. Maďarský lowcostový dopravce Wizzair nyní nabízí zpáteční letenky z Vídně do Nice za prima cenu 510 Kč. Již tradičně v případě této aerolinky platí, že na nejnižší ceny dosáhnou členové Wizzair Discount Clubu, nicméně letenky do Nice mají atraktivní cenovky i pro nečleny tohoto klubu. Největší výběr z levných termínů je během října, ale ceny kolem tisícovky ulovíte i v několika termínech na konci srpna a během září. Jak dlouho pak v Nice a jeho okolí zůstanete, je jen na vás, neboť Wizzair spojuje Vídeň a Nice hned 4x týdně.

Nice je nádherné prosluněné město s oblázkovou pláži a průzračnou vodou, kam si jezdí užívat dovolenou místní i turisté a nabízí také spoustu možností výletů do okolí. Jen za několik málo desítek minut vás autobus může zavést do sousedního Monaka, hnízda hazardu a závodů F1, nebo třeba do přilehlého města Cannes, místa prestižních filmových festivalů. Milovníci hlasitých párty a diskoték si jistě nenechají ujít návštěvu proslulého Saint-Tropez.

O tom, co Wizzair Discount Club je, kolik stojí členství a v jakých případech se vyplatí, se můžete dočíst v našem podrobném návodu o nákupu letenek u Wizzairu.

TIP: Hledáte letenku někam jinam, nevíte jak velké zavazadlo můžete mít s sebou či jestli nepotřebujete víza? Zeptejte se v diskuzi, rádi vám tam další cestovatelé během chvilky odpoví!

 • Rezervujte: přímo přes stránky  aerolinky Wizzair
 • Zavazadla: malé kabinové zavazadlo o maximálních rozměrech 40 x 30 x 20 cm
 • Dostupnost: srpen – říjen 2019
 • Příkladové termíny:
  • 26. – 28. 8. za 702 Kč (1 212 Kč bez WDC)
  • 11. – 18. 9. za 919 Kč (1 276 Kč bez WDC)
  • 25. – 29. 9. za 766 Kč (1 021 Kč bez WDC)
  • 9. – 14. 10. za 510 Kč (638 Kč bez WDC)

Ubytování

V Nice bychom se ubytovali v tomto jednoduchém a populárním dvouhvězdovém Hotelu H33 za 626 Kč/os./noc, dobrou volbou v centru města bude i tento hotel Trocadero za 644 Kč/os./noc. Skvělými recenzemi se pak pyšní tento Boutique Hotel Neptune za 919 Kč/os./noc. A pokud se vydáte i mimo samotné Nice, vyberte si z nabídky ubytování na Bookingu, Hotels či AirBnb.

Autopůjčovna

Pokud byste se neradi spoléhali na francouzskou veřejnou dopravu, pak není snazšího řešení než zapůjčení vlastního automobilu. Mrkněte se do naší autopůjčovny a nenechte nic náhodě.

 

Náhled letenky z Vídně do Nice za 510 Kč

Francie - Nice z Vídně za 510 Kč

 


Bude se hodit

Vídeň (VIE)

Wizz Air

guest
4 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Michal

Dobrý den, zaujala mě nabídka, mám jen dotaz, máme roční mimino, když zadám 2 dospělé a 1 novorozenec, vyskočí mi cena přes 75 euro, když zadám 3 x dospělý je to cca za 56… můžu zadat tři dospělí (malého jako třetího)? Pochopil jsem že ve věku 0-2 nemá ani místo, ale je to dražší, takto by měl místo a ušetříme. 🙂
Diky

Michal

Dobrý den,
výška ceny mi vyšla opravdu tak jak píšu. Infant a cena pro něho letenky je 0, ale administrativní poplaty vyjdou výš než letenka a poplatky pro dospělého, rozdíl ve zpáteční letence je opravdu 20 euro.
Co je certifikovaná sedačka, normální do auta, na pás?
Díky

Už ti letenky nikdo nevyfoukne

Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)