Flexibilní letenky do Barcelony z Prahy
28.1.2021

Flexibilní letenky do Barcelony z Prahy

1 120

O této nabídce

Milujete Gaudího a španělské víno sangría? Leťte do Barcelony! Vueling nabízí akční letenky z Prahy do Barcelony za 1 120 Kč! Letenky jsou flexibilní a lze tak změnit termín nebo letenku stornovat až 48 hodin před odletem. V nabídce jsou letenky od jara do podzimu a to i na prodloužené víkendy. Co si skočit na rychlou návštěvu Barcelony 22. – 25. května? Zdarma si na palubu letadla můžete vzít dvě příruční zavazadla: větší příruční zavazadlo o rozměrech až 55 x 40 x 20 cm a hmotnosti 10 kg + menší příruční zavazadlo o rozměrech max. 35 x 20 x 20 cm.

Barcelona pulzující životem

Ať už vás okouzlí Gaudí v barcelonských ulicích anebo Picasso ve svém muzeu umění, rozhodně nepopřete, že tohle živé město má svůj osobitý šmrnc. La Rambla pulzuje hudbou pouličních muzikantů, trhem La Boqueria se line vůně sušené šunky a katalánského vína a na pobřežní promenádě je cítit slaný mořský vzduch. Vyjeďte lanovkou na Tibidabo, ať vidíte všechnu tu nádheru shora. Prožeňte se tam na jednom z kolotočů nebo šílené horské dráze a den příjemně zakončete třeba talířem arrós a skleničkou sangríi s chutí šťavnatých španělských pomerančů.

Aktuálně je nutné se při vstupu na území Španělska prokázat negativním PCR testem na COVID-19 ne starším 72 hodin, s výjimkou dětí mladších šesti let. Před cestou je nutné vyplnit tento zdravotnický dotazník. Pro návrat zpět do ČR prosíme vyplňte tento příjezdový formulář. Po návratu je také nutné podstoupit PCR test na COVID-19 nebo karanténu. Více informací naleznete na stránkách Velvyslanectví ČR v Madridu.  Hotely, restaurace, bary, kina a další služby jsou v Barceloně otevřené s omezenou kapacitou. Aktuální restrikce sledujte na katalánském webu GenCat. Podmínky vstupu do Španělska a pobytu ve Španělsku se mohou v následujících týdnech a měsících změnit, proto oceníte námi doporučované flexibilní letenky do Barcelony, které lze i na poslední chvíli stornovat nebo změnit datum letu.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

 • Rezervujte: přímo přes web aerolinky
 • Zavazadla: dvě příruční zavazadla
 • Dostupnost: duben  říjen 2021
 • Termíny:
  • 15.4. – 18. 4. za 1 120 Kč
  • 22. 5. – 25. 5. za 1 120 Kč
  • 4. 6. – 8. 6. za 1 120 Kč
  • 12. 8. – 24. 8. za 1 120 Kč
  • 9. 9. – 14. 9. za 1 120 Kč
  • 15. 10. – 19. 10. za 1 120 Kč
  • a mnoho dalších…

Ubytování

Širokou nabídku ubytování naleznete na platformách Booking, Hotels a AirBnB. Doporučujeme vám rezervovat ubytování s možností bezplatné změny nebo zrušení rezervace nebo ubytování rezervovat, až se začne blížit datum vašeho odletu.

Autopůjčovna

Láká vás okolí Barcelony a celé Katalánsko? Doporučujeme si pro nejvyšší flexibilitu a požitek z cestování pronajmout auto. Mrkněte se na aktuální nabídku do naší autopůjčovny.

Náhled letenky z Prahy do Barcelony

Flexibilní letenky do Barcelony z Prahy

Bude se hodit

Letiště Barcelona El Prat (BCN)

Letiště Praha (PRG)

Vueling

Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)