Ekvádor: Guayaquil z Berlína
19.2.2020

Ekvádor: Guayaquil z Berlína

11 998

O této nabídce

Na jihoamerickém kontinentu naleznete rozhodně více turisticky oblíbené země, než je Ekvádor. To by vás ovšem od jeho návštěvy rozhodně nemělo odradit, právě naopak! Tím spíše, když nyní nabízí nizozemské aerolinky KLM pěkné letenky z Berlína do největšího ekvádorského města s lehce krkolomným názvem, Guayaquil. Zpáteční letenky z Berlína do Guayaguilu pořídíte v „lehkém tarifu“, tedy pouze s příručním zavazadlem, za 11 998 Kč. Termíny vybírejte v našem kalendáři – dostupné jsou od února do června. Vydejte se objevit krásy jihoamerického státu Ekvádor již během března v termínu od 5. do 18. Ale pozor, nerozmýšlejte se moc dlouho, neboť tento tarif expiruje již od dnešní půlnoci.

Ekvádor ležící v Jižní Americe, je zemí několika tváří. První tvář je zarostlá neprostupným deštným pralesem, neváhejte ani minutu a jeďte poznávat hmyz gigantických rozměrů, kajmany, anakondy a exotické ptactvo. Naučíte se o léčivých účincích amazonských rostlin i o nebezpečí, které džungle skrývá. Druhou tváří Ekvádoru jsou zasněžené vrcholky And. Trek přes skaliska k laguně Quilotoa vám sebere dech, stejně jako procházky kolem jezera Cuicocha nebo skrze národní park Cajas. Jen pozor na nadmořskou výšku, ať vám nesebere dech doslovně! Třetí ekvádorskou tvář omývají vody Tichého oceánu, nechte svá těla znavená cestováním odpočinout na zlatém písku u města Canoa.

  • Rezervujte: přímo přes náš vyhledávač
  • Zavazadla: 1 ks příručního (55 x 35 x 25 cm) a osobní věc (40 x 30 x 15 cm); dohromady max. 12 kg
  • Dostupnost: únor – červen 2020
  • Termíny: dostupné v našem kalendáři

Ubytování

Po příletu do Guayaquilu se ubytujte v tomto jednoduchém čtyřhvězdovém YU! Smarthotels za 512 Kč/os./noc včetně snídaně v ceně anebo využijte možnosti nabízené tímto Hotelem Del Centro za 508 Kč/os./noc opět včetně snídaně. Další varianty noclehu nejen v Guayaquilu, ale i jinde v Ekvádoru, naleznete klasicky na Bookingu, Hotels či AirBnB.

Víza

Jistě potěšitelnou informací je zproštění vízové povinnosti pro občany České republiky, jejichž doba pobytu v zemi nepřekročí 90 dní.

Náhled letenky z Berlína do Ekvádoru za 11 998 Kč

Ekvádor: Guayaquil z Berlína

 


Bude se hodit

Letiště Berlín – Tegel (TXL)

KLM

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)