Dublin z Prahy na prodloužený víkend za 1 418 Kč
27.6.2019

Dublin z Prahy na prodloužený víkend

1 418

O této nabídce

Jednou z ideálních možností na prodlouženě víkendové výletování je Dublin. Díky přímému spojení, provozovanému Ryanairem, se do Irska dostanete z Prahy velmi jednoduše, rychle a za hubičku. Aktuální nabídka levných termínových kombinací odkazuje na druhou polovinu září a říjen, kdy zpáteční letenky z Prahy do Dublinu pořídíte již za 1 418 Kč. Malou inspirací, jak takový několikadenní výlet do Dublinu může vypadat, pak bude tento velmi aktuální Jirkův cestopis.

Dublin dokáže být klidný i pulzovat zábavou, nadchne milovníky historie, literatury i náročné pivaře. Po jeho dlažebních kostkách se kdysi procházely legendy jako Oscar Wilde nebo James Joyce a v samém srdci města se k nebi tyčí majestátní Dublinský hrad. Okolí se věčně zelená a voní přírodou, pod stíny stromů parku Phoenix odpočívají rozkošní daňci. Jakmile se ale slunce zanoří za obzor, úchvatný Dublin projde neskutečnou proměnou, ulicemi začne proudit chytlavá irská muzika a tóny dud a rytmus bodhránů tě dovedou až do dveří jedné z vřele vítajících hospůdek. Nasládlá chuť Guinnesse teče do krku úplně sama, ale nezůstávej jen u něj, za hřích tady stojí téměř cokoliv.

TIP: Hledáte letenku někam jinam, nevíte jak velké zavazadlo můžete mít s sebou či jestli nepotřebujete víza? Zeptejte se v diskuzi, rádi vám tam další cestovatelé během chvilky odpoví!

 • Rezervujte: přes stránky společnosti Ryanair
 • Zavazadla: 1 ks příručního zavazadla s rozměr 40 x 25 x 20 cm
 • Dostupnost: září & říjen 2019
 • Termíny:
  • 20. – 24. 9. za 1 887 Kč (pá – út)
  • 27. – 30. 9. za 1 518 Kč (pá – po)
  • 5. – 8. 10. za 1 418 Kč (so – út)
  • 11. – 14. 10. za 1 518 Kč (pá – po)
  • 24. – 27. 10. za 1 998 Kč (čt – ne)

Ubytování

V případě plánovaného využití nejlevnějších letenek se při hledání bydla v Dublinu mrkněte určitě na AirBnB, neboť většina klasických hotelů a apartmánů (za rozumné ceny) z Bookingu a Hotels.com hlásí plnou kapacitu.

Autopůjčovna

Samotný Dublin klidně zvládnete prozkoumat úplně celý za den či dva, a proto se za účelem podniknutí dalších výletů přímo nabízí využití některé autopůjčovny. Vlastní auťák vám jednoduše otevře mnoho dalších možností, kam se v Irsku vydat. Přehledné srovnání všech dostupných vozů a jejich cen naleznete pak v naší autopůjčovně.

 

Náhled letenky z Prahy do Dublinu za 1 418 Kč

Dublin z Prahy na prodloužený víkend za 1 418 Kč

 


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)