Dominikánská republika z Mnichova s Air France
25.8.2021

Dominikánská republika z Mnichova s Air France

12 990

O této nabídce

Aerolinka Air France přichází ze slušnou nabídkou letenek do Karibiku. Zpáteční letenku do oblíbeného letoviska v Dominikánské republice Punta Cana pořídíte za 12 990 Kč. Odlet je z Mnichova, v obou směrech budete přestupovat v Paříži. Například tam můžete zmizet 19. listopadu s návratem 28. listopadu Rezervuj tento termín >> Termínů je hromada od září až do poloviny prosince. Nezapomeňte, že základní tarif u Air France obsahuje pouze 2 příruční zavazadla, nicméně to vám bude do Karibiku bohatě stačit. 🙂

Co je důležité, kdyby se cokoliv stalo a vy jste nemohli odletět, tyto letenky jdou stornovat a měnit zdarma. V případě změny vám bude účtován pouze případný rozdíl mezi původní a novou letenkou.

Podmínky pro cestování do Dominikány

Ke vstupu na území Dominikánské republiky není třeba žádných testů před cestou ani očkovacích certifikátů. Jedinou podmínkou je vyplněný zdravotnický formulář, který je třeba vyplnit před vstupem do země i jejím opuštěním.

Návraty do České republiky se řídí „Cestovatelským semaforem“. Dominikánská republika, stejně jako většina mimoevropských destinací, spadá do tmavě červené kategorie zemí. Pokud máte dokončené očkování nebo doklad o prodělané nemoci, stačí pro návrat do ČR vyplnit příjezdový formulář.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Dominikána a Punta Cana

Hledáte tu exotiku z pohlednic, z až kýčovitě přenádherných scenérií, se zlatavými plážemi zdobenými červenými hvězdicemi, s kokosovými palmami naklánějícími se nad tyrkysovou hladinu moře? Punta Cana je krásnější než z pohlednic. Moře šumí a z palem se vám do rukou odevzdává slaďoučké ovoce, příroda je nedotčená, taková, jakou jí Bůh vytvořil. Písek pláží je tak měkoučký a hebký, vnímejte Punta Canu všemi smysly. Nebem poletují barevní papoušci a vzduch voní čerstvě praženou kávou a sametově jemnou čokoládou, chuť je naprosto nepopsatelná. Poznejte ráj na zemi.

Ubytování v Dominikáně

V Punta Cana bychom vzali některý z apartmánů, které jsou přímo u pláže. Například tento 105m2 apartmán s s bazénem, 500 metrů od pláže.
Náhled letenky z Mnichova do Punta Cana za 12 990 Kč

Dominikánská republika z Mnichova s Air France


Bude se hodit

Letiště Mnichov (MUC)

Air France

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)