Do portugalského Porta z Vídně
4.3.2020

Do portugalského Porta z Vídně

509

O této nabídce

Vydejte se během jarních měsíců k břehům Atlantského oceánu. Aerolinka Wizz Air nyní nabízí ze své vídeňské báze akční zpáteční letenky do portugalského Porta. Letět se dá například v termínu 19. dubna – 22. dubna již za 509 Kč. V ceně nalezneme pouze malé příruční zavazadlo, což ovšem na pár dní turistiky v Portugalsku bohatě stačí.  U Wizz Air tradičně zaplatíte nejnižší cenu pouze tehdy, když jste součástí věrnostního programu Wizz Discount Club (WDC), pokud ne, budete si muset pár korun připlatit. Pokud ovšem létáte často nejméně ve dvou osobách, rozhodně doporučuji věrnostní program zakoupit. Jak na to naleznete ZDE.

A proč zrovna do portugalského Porta? Porto je bez přehánění jedno z nejkrásnějších měst v Evropě, které se nesmazatelně vryje do srdce každému, kdo jej navštíví. Ještě dlouho po návratu budete vzpomínat na spleť úzkých uliček strmě stoupajících od řeky do centra a příjemnou chuť portského v některé z místních hospůdek. Porto nabízí také jedno z nejfotogeničtějších panoramat na světě v čele s ocelovými mosty přes řeku Duoro navrženými Eiffelovými žáky, historickými pestrobarevnými domy místních kupců a loděmi naloženými sudy s portským vínem.

  • Rezervujte: přímo na webu aerolinky
  • Zavazadla: malé příruční zavazadlo o max. velikosti 40 x 25 x 20 cm
  • Dostupnost: duben – červen
  • Termíny:
    • 19. duben – 22. duben 509 Kč (1 013 Kč bez WDC)
    • 10. květen – 13. květen 684 Kč (1 191 Kč bez WDC)
    • 31. květen – 3. červen 557 Kč (1 064 Kč bez WDC)

Ubytování

Ubytko nejlépe vychází přes Airbnb, ovšem pokud chcete klasický hotel, lze tradičně hledat přes Booking nebo Hotels. Na složení hlavy nás nejvíce okouzlil byt Porto Clérigos city center za 722 Kč/os./noc, případně apartmány Hello Porto Ceuta Residences za 1 181 Kč/os./noc.

Autopůjčovna

Pokud se chcete vydat i mimo Porto, doporučujeme si vypůjčit auto. Seznam těch nejlepších nabídek najdete v naší autopůjčovně.

Náhled letenek z Vídně do Porta za 509 Kč

Do portugalského Porta z Vídně


Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Wizz Air

Fotogalerie

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)