Do italského Toskánska: Florencie z Prahy během léta
19.6.2021

Do italského Toskánska: Florencie z Prahy během léta

1 187

O této nabídce

Využijte aktuální akci španělské nízkonákladové aerolinky Vueling a naplánujte si letní výlet do italského Toskánska. Zpáteční letenky z Prahy do Florencie pořídíte díky promokódu „HAPPYDAY“ za velmi pěknou cenu 1 187 Kč. Nejlevnější letenky na vás v kalendáři aerolinky čekají během září. V nepatrně vyšší cenové hladině ale ulovíte i týdenní turnusy během letních prázdnin.

Uvedený promokód, který vám přinese slevu ve výši 20 %, zadávejte po výběru obou letenek v nejlevnějším tarifu „Basic“ do vyhrazeného pole ve spodní části obrazovky.

Podmínky pro cestování

Pro vstup na území Itálie vám postačí pouze negativní test (PCR nebo antigenní) ne starší 48 hodin – pozor, musí být provedený výtěrem. Také je nutné před cestou vyplnit tento registrační formulář. Výjimku z povinnosti předložit před cestou negativní test mají děti mladší 2 let. Aktuální informace můžete sledovat na stránkách Velvyslanectví ČR v Římě. 

Návraty do České republiky se řídí „Cestovatelským semaforem“. Itálie je zařazena do oranžové kategorie, což znamená „pouze“ AG test před cestou zpět do ČR. Ten můžete podstoupit na některém z těchto míst přímo ve Florencii. Pokud jste ale již naočkováni (od první dávky uplynulo alespoň 22 dní) nebo jste nemoc COVID-19 prodělali v posledních 90 dnech, není třeba žádných testů.

Proč do Toskánska?

Vychutnejte si skvostné historické památky, upravenou, uhlazenou krajinu, skleničku či dvě vyhlášeného toskánského vína a lahodnou kuchyni. Region Toskánsko je kulturním srdcem Itálie, snem každého požitkáře a synonymem krásy. Florencie, kolébka renesance, vám dopřeje uměleckou osvětu. Vyfoťte se se šikmou věží v Pise, ochutnejte pravou italskou pizzu. Poctěte svou návštěvou Sienu a její úchvatné náměstí Piazza del Campo, dejte si krémovou zmrzlinu. Spojte nádheru architektury s chutí červeného ve městečku Montepulciano. Co ale dělá Toskánsko Toskánskem jsou především malebné kopečky, opravdu jak malované, s alejemi štíhlých cypřišů a se stříbřitými olivovými háji, zalité zlatým světlem při východu slunce.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

 • Rezervujte: přímo přes stránky aerolinky Vueling
 • Zavazadla: 2 ks příručních zavazadel (větší bude zdarma odbaveno)
 • Dostupnost: od 12. července do 31. října 2021
 • Platnost akce: 18. – 20. červen 2021
 • Promokód: „HAPPYDAY“
 • Příkladové termíny:
  • 11. – 18. 7. za 1 391 Kč
  • 11. – 18. 8. za 1 391 Kč
  • 1. – 8. 9. za 1 187 Kč
  • 15. – 22. 9. za 1 187 Kč

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou ve Florencii i kdekoliv jinde na území Toskánska se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Každopádně vám však doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Vlastní auťák vám cestování po Toskánsku velice usnadní. Mrkněte se na aktuální nabídku do naší autopůjčovny a kára na vás může čekat již po příletu na letiště. Půjčení auta vyjde v příkladovém termínu na cca tisícovku denně.

Náhled letenky z Prahy do Florencie za 1 187 Kč

Do italského Toskánska: Florencie z Prahy během léta


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Vueling

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)