Chorvatsko: Zadar o letních prázdninách z Vídně
29.6.2020

Chorvatsko: Zadar o letních prázdninách z Vídně

534

O této nabídce

Přemýšlíte nad letní dovolenou v Chorvatsku? Možná vám následující letenkový tip pomůže s rozhodováním. Zpáteční letenky z vídeňského letiště Schwechat do chorvatského města Zadar můžete ulovit již za 534 Kč. K dispozici jsou převážně kombinace na týdenní pobyt v červenci, o pár stovek dráž i v srpnu. Pokud vás ani toto nepřesvědčilo, můžeme přidat porovnání ceny s vlakovými jízdenkami do Chorvatska se společností Regiojet, u kterého vás jednosměrná patnáctihodinová cesta vlakem vyjde na podobnou cenu, jako zde za obě letenky.

Vstup na území Chorvatska je pro obyvatele České republiky plně přístupný. Na hraničních přechodech a letištích je však nutné se prokázat zaplacenou rezervací ubytování a vyplnit formulář o vašem pobytu.

Proč právě Zadar?

Co by udělal Karel May, kdyby věděl, že se jeho indiánky místo v Americe točily v Chorvatsku? Propadl by kouzlu Plitvických jezer stejně jako vy, až se sem po návštěvě rušného Zadaru vydáte relaxovat. Nenechte se odradit větším počtem turistů během sezóny, ani nálety krvežíznivých komárů, které hravě otrávíte repelentem. Nevynechejte žádné ze 16 úchvatných krasových jezer se šestnácti nejrůznějšími odstíny modré a zelené. Svezte se parníkem po Kozjaku – nejhlubším a největším z nich. Osvěžte se pod nejkrásnějšími ze 140 vodopádů – 49 m padajícími Sastavci a pozor, v okolních lesích je rušno – místo kojotů se tu prohánějí medvědi i vlci!

 • Rezervujte: přímo přes web aerolinky Ryanair
 • Zavazadla: 1 ks příručního zavazadla s rozměry 40 x 25 x 20 cm
 • Dostupnost: červenec 2020
 • Termíny:
  • 13. – 20. červenec za 534 Kč
  • 20. – 27. červenec za 534 Kč
  • 27. červenec – 3. srpen za 749 Kč
  • 10. – 17. srpen za 960 Kč
  • 14. – 21. srpen za 960 Kč

Ubytování

Ať už vás cesty po Chorvatsku zavedou kamkoliv, nejvýhodnější ubytování naleznete tradičně na Bookingu či Hotels či AirBnB. Pokud se rozhodnete zůstat přímo v Zadaru, mrkněte například na tento apartmán Dakovic za 603 Kč/os./noc.

Autopůjčovna

Vydejte se za krásami Chorvatska. Abyste nemuseli trávit dovolenou pouze ve městě příletu doporučujeme si zapůjčit vlastní vůz. Přehled těch nejlepších nabídek najdete klasicky v naší autopůjčovně.

Náhled zpátečních letenek z Vídně do Zadaru za 534 Kč

Chorvatsko: Zadar o letních prázdninách z Vídně


Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Laudamotion

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)