Červnové zájezdy do Tuniska – 4* hotel s all-inclusive
2.6.2021

Červnové zájezdy do Tuniska – 4* hotel s all-inclusive

6 990

O této nabídce

Tunisko počínaje včerejším dnem zmírnilo podmínky vstupu a test před cestou nemusí podstupovat plně naočkovaní cestovatelé nebo osoby, které již nemoc prodělaly. Toho můžete snadno využít a vydat se na dovolenou plnou relaxu v některém ze 4* resortů, neboť zájezdy do Tuniska pořídíte za velmi nízké ceny. My bychom si k dovolené vybrali tento dobře hodnocený Hotel Club Salammbo ve vyhlášeném letovisku Hammanet. Zájezd z Prahy vás do tohoto 4* resortu s balíčkem all-inclusive vyjde na 6 990 Kč. Hotel disponuje vlastní písčitou pláží a vaše ratolesti jistě ocení i hotelový aquapark.

Podmínky cestování

Před cestou do Tuniska jsou všichni přijíždějící cestovatelé povinni předložit negativní PCR test (ne starší 72 hodin) a vyplnit tento příjezdový formulář. Negativní test nemusí dokládat děti mladší 12 let a nově také cestovatelé s kompletně dokončeným očkováním nebo dokladem o prodělané nemoci (nikoliv však v posledních 6 týdnech).

Návraty do České republiky se řídí „Cestovatelským semaforem“. Tunisko se, stejně jako většina mimoevropských destinací, nachází v tmavě červené kategorii zemí. Potřebný negativní test před cestou do ČR vám na místě pomůže zařídit cestovní kancelář za cenu pohybující se kolem 500 Kč. Po návratu do ČR je třeba min. 5 dní setrvat v karanténě a poté podstoupit PCR test s negativním výsledkem. Výjimku mají cestovatelé, kteří nemoci COVID-19 prodělali v posledních 180 dnech.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Náhled zájezdu z Prahy do Tuniska s all-inclusive za 6 990 Kč

Červnové zájezdy do Tuniska – 4* hotel s all-inclusive

Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Smartwings

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)