Červnové LM zájezdy z Karlových Varů na Krétu s all inclusive
23.6.2023

Červnové LM zájezdy z Karlových Varů na Krétu s all inclusive

7 490

O této nabídce

Na začátku června zahájila cestovní kancelář Čedok letní sezonu v Karlových Varech. Díky charterovým letům si cestovatelé ze západní Čech mohou snadno zaletět na dovolenou do Řecka, na ostrov Kréta. V aktuální last minute nabídce pořídíte zájezdy z Karlových Varů do Heraklionu od 7 490 Kč. Balíček obsahuje týdenní pobyt ve zvoleném 4* nebo 5* hotelu a stravování formou all inclusive. Samozřejmostí je také doprava na přímým letech operovaných aerolinkou Smartwings, transfer z letiště do hotelu a služby česky mluvícího delegáta. Odlet na Krétu připadá až na nedělní podvečer, takže na balení máte času dost. 🙂

 • Rezervujte: přes tento vyhledávač
 • Zavazadla: 1 ks odbaveného á 23 kg + klasický příručák á 8 kg
 • Letový řád:
  • 25. 6. -> Karlovy Vary – Heraklion -> 18:45 – 23:05
  • 2. 7. -> Heraklion – Karlovy Vary -> 14:30 – 16:50
 • Hotely:
  • 4* Hotel Elpida Village za 7 490 Kč (all inclusive)
  • 4* Hotel Harmony Rethymno Beach za 11 490 Kč (all inclusive)
  • 5* Hotel Athina Palace Resort & Spa za 14 990 Kč (all inclusive)

Podmínky pro cestování

Cesta do Řecka

Cestování do Řecka je „jako dřív“ = bez jakékoliv „COVID byrokracie“ (žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře). Kompletní informace a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Řecku“.

Za odpočinkem i aktivní dovolenou na Krétu

Vydejte se na Krétu, božský ostrov křížem krážem protkaný řeckými bájemi. V potu tváře se vydrápejte na kopec k 70 metrů hluboké Jeskyni Dikti a sestupte až do místa, kde bohyně Rhéa porodila samotného Dia! Snažte se nezabloudit v labyrintu paláce Knóssos, a pokuste se najít Minotaura, který zde byl dle legendy ukryt. Božskou pastvou pro oči je také zahrada kláštera Moni Preveli, posetá milionem těch nejbarevnější květů. Božsky se relaxuje u 64 metrů hlubokého jezera Voulismeni v Agios Nikolaos. A skutečně božský pocit se rozlije po vašem těle, až vám místní nabídnou fantastickou domácí rakiji a božsky grilovaný flák skopového!

Náhled zájezdu z Karlových Varů na Krétu za 7 490 Kč

Červnové LM zájezdy z Karlových Varů na Krétu s all inclusive


Bude se hodit

Letiště Heraklion (HER)

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)