Červnová Madeira přímým letem z Norimberku
12.6.2023

Červnová Madeira přímým letem z Norimberku

2 336

O této nabídce

Vydejte se za aktivní dovolenou do Makaronésie! Nízkonákladová aerolinka Ryanair prodává červnové letenky z Norimberku (NUE) na Madeiru (FNC) za sympatické ceny. V rezervačním systému dopravce ulovíte zpáteční letenky na této lince od 2 336 Kč. Levné letenky jsou k mání v několika termínech v druhé polovině června a na přelomu šestého kalendářního měsíce s červencem. Dopravce na trase létá 2x týdně (pondělí a čtvrtek).

Podmínky pro cestování

Cesta do Portugalska

Cestování do Portugalska (vč. ostrova Madeira) je aktuálně „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Detaily, další užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Portugalsku“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Zapůjčení káry lze na Madeiře označit za skvělý nápad. Získáte téměř nekonečnou svobodu v poznávání ostrova a naprostou časovou flexibilitu. Doporučujeme se mrknout do naší autopůjčovny a vybrat si dle svého gusta. 

Náhled letenky z Norimberku na Madeiru za 2 336 Kč

Červnová Madeira přímým letem z Norimberku


Bude se hodit

Letiště Madeira (FNC)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)