Business class letenky do Austrálie
14.2.2022

Business class letenky do Austrálie

36 040

O této nabídce

Od 21. února by se měla otevřít očkovaným cestovatelům i Austrálie a na to pomalu začínají reagovat i aerolinky. Zatímco standardní cena za business letenky do Austrálie startuje od 70 000 Kč do 100 000 Kč, Swiss, Lufthansa a na posledním letu Singapore Airlines nabízejí zpáteční letenky okolo 36 – 37 000 Kč. Odlet je nutný z Dublinu, návrat můžete v klidu ukončit v Mnichově a dál nepokračovat. A kdy? třeba s odletem 3. listopadu s návratem 16. listopadu z Dublinu do Adelaide za 36 090 Kč. Rezervuj tento termín >>

Co čekat od business class?

Na všech letištích můžete zavítat do salonků, užít si tam klidu a trochu se občerstvit. Čeká vás prakticky jeden přískok do Zurichu a pak 2 dálkové lety až na druhý konec světa. Jídelní servis je super, na každém dálkovém letu minimálně tříchodové menu, alkohol je samozřejmě v ceně a hlavně to nejdůležitější, sedačka, která se dá sklopit do vodorovné postele.

Podmínky vstupu do Austrálie

Od 21. února je nutné mít dokončené očkovací schéma (tedy mít 2 dávky, příp. 1 dávku Johnson & Johnson vakcíny). Tím, že budete tranzitovat v Singapuru, potřebujete negativní PCR test ne starší 48 hodin.

Podmínky pro návrat domů

Návraty do České republiky se řídí „Cestovatelským semaforem“.  Austrálie je na cestovatelském semaforu aktuálně zelená.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

  • Náhled letenky z Dublinu do Adelaide za 36 090 Kč v business class
Business class letenky do Austrálie

 


Subscribe
Upozornit na
guest
3 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)