Bulharsko: z Bratislavy do Burgasu na jarní prodloužené víkendy
5.2.2023

Bulharsko: z Bratislavy do Burgasu na jarní prodloužené víkendy

1 048

O této nabídce

Naplánujte si na jarní měsíce výlet na bulharské pobřeží Černého moře. V rezervačním systému aerolinky Ryanair totiž ulovíte levné zpáteční letenky z Bratislavy do Burgasu za 1 048 Kč. Irský dopravce zahájí provoz sezonní linky s příchodem letního letového řádu a bude na ní létat 4× týdně (pondělí, čtvrtek, sobota a neděle). Toho můžete snadno využít a naplánovat si prodloužený víkend v Bulharsku. Odlety z Bratislavy jsou vypravovány v sobotu dopoledne a návraty tamtéž připadnou na pondělní poledne. Pobyt si samozřejmě můžete i prodloužit – ceny letenek zůstanou v podobné cenové hladině.

Náš tip: Vyrazte k Černému moři přes Velikonoce. Zpáteční letenky s večerním odletem na Zelený čtvrtek (6. dubna) a návratem na Velikonoční pondělí (10. dubna) pořídíte za 2 168 Kč.

Podmínky pro cestování

Cesta do Bulharska

Cestování do Bulharska je opět „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Kompletní informační servis tradičně naleznete na naší stránce „Koronavirus v Bulharsku“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Na prodloužený víkend do Burgasu

Turistů podměrečné množství, ceny příznivé, hotely příjemné, pláže písečné, moře průzračné, příroda rozmanitá, architektura neokoukaná. To je Burgas! S katedrálou svatého Cyrila a Metoděje, nejkrásnější stavbou v celé zemi a vzácným arménským kostelíkem. S historií, kterou lze okouknout v přírodovědeckém či archeologickém muzeu s exponáty až z mladší doby kamenné. S oddychem na centrální pláži nebo v jezerech obletovaných nespočtem druhů ptáků či ve 41 °C horkých minerálních pramenech pár kilometrům za městem. A s rušným životem v ulici Alexandrovska, kde je obchodů, restaurací, nejrůznějších umělců, zábavy a všeho divokého plno! Překvapivě zábavné, rozmanité a dostupné je přístavní město Burgas.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Určitě nezůstávejte celý pobyt pouze v Burgasu. Půjčte si automobil a projeďte celé pobřeží Černého moře (Nesebar, Slunečné pobřeží, Obzor atd.). Pohodlného parťáka po vaše cestování objevíte v naší autopůjčovně nebo využijte služby prověřené lokální půjčovny „TOP Rent a car“. Dvoudenní pronájem malého vozu vyjde během zimy na cca 1 500 Kč.

Náhled letenky z Bratislavy do Burgasu za 1 048 Kč

Bulharsko: z Bratislavy do Burgasu na jarní prodloužené víkendy


Bude se hodit

Letiště Bratislava (BTS)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)