Březnové letenky do jižního Turecka: Dalaman z Bratislavy
20.2.2023

Březnové letenky do jižního Turecka: Dalaman z Bratislavy

od 947

O této nabídce

Vyrazte na levný březnový výlet za příjemnějšími klimatickými podmínkami do jižního Turecka. V rezervačním systému letecké společnosti Ryanair ulovíte zpáteční letenky z Bratislavy do Dalamanu od 947 Kč. Linka je dopravcem obsluhována 1× týdně, každou sobotu. Ceny letenek na všech březnových letech se pohybují v rozmezí jedné tisícikoruny až patnácti stokorun. Na Egejské riviéře se pak můžete těšit na sluneční paprsky a teploty nad hranicí 20 °C. Otužilejší jedinci jistě neodolají také koupačce ve vlnách moře.

Podmínky pro cestování

Cesta do Turecka

Cestování do Turecka je bez restrikcí – prostě „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Detaily, užitečné odkazy (nejen na formuláře) a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Turecku“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

Akční letenky do Dalamanu

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Zapůjčení káry lze v jižním Turecku označit za skvělý nápad. Získáte téměř nekonečnou svobodu a naprostou časovou flexibilitu. Doporučujeme se mrknout do naší autopůjčovny a vybrat si dle svého gusta. Ceny týdenních pronájmů malého vozu začínají v březnu na cca 2,5 tisících Kč.

Náhled letenky z Bratislavy do Dalamanu za 947 Kč

Březnové letenky do jižního Turecka: Dalaman z Bratislavy


Bude se hodit

Letiště Bratislava (BTS)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)