Brazílie – Rio de Janeiro z Prahy
6.2.2020

Brazílie – Rio de Janeiro z Prahy

11 980

O této nabídce

Brazilské město Rio de Janeiro je další destinací, kam cestovatele, lákají nizozemské aerolinie KLM. Zpáteční letenky na trase Praha – Rio de Janeiro pořídíte za 11 980 Kč. Vybírat lze z termínů od února do dubna letošního roku, přičemž jejich kompletní seznam naleznete v našem kalendáři. Základní tarif „Light“obsahuje jen příruční zavazadlo, jestliže budete potřebovat zavazadlo odbavené, kupujte letenky přímo na webu KLM v tarifu „Standard“ (+ 1 040 Kč/směr). Cestou do Brazílie vás čeká jeden svižný přestup v Amsterdamu a obdobně i během cesty zpět. A pokud nebudete ztrácet čas, stihnete i slavný Karneval probíhající čtvrtý únorový víkend. Letenky na termín od 11. do 26. února jsou stále k dispozici.

Brazilské Rio de Janeiro je město tří tváří. Tak vzhůru do jeho víru! První tváří jsou vysokánské mrakodrapy a barvami a životem pulzující centrum, čtvrť Lapa se svým street artem a pestrými mozaikami vám zatočí hlavu. Muzeum současného umění Niterói vypadá jak z jiného světa, na celé město hledící Kristus Spasitel si žádá respektu. Druhou tvář Ria tvoří chudinské favely, místa ponurá, nebezpečná, přesto jsou nedílnou součástí Brazílie. Třetí tváří města je nespoutaná příroda, oblast Tijuca je lehce přístupná z Ria de Janeira. Ozývá se jí burácení vodopádů a mezi stromy poletují barevná křídla ptáků, tak už na nic nečekejte a poletujte s nimi.

  • Rezervujte: přímo přes náš vyhledávač
  • Zavazadla: 1 ks příručního (55 x 35 x 25 cm) a osobní věc (40 x 30 x 15 cm); dohromady max. 12 kg
  • Dostupnost: únor – duben 2020
  • Termíny: dostupné v našem kalendáři

Ubytování

Skvělou volbou pro ubytování v Riu de Janeiru bude tento čtyřhvězdový Hotel Atlantico Business Centro v centru města za 557 Kč/os./noc včetně snídaně. Příjemné zázemí naleznete i v tomto čtyřhvězdovém Américas Granada Hotelu za 622 Kč/os./noc opět včetně snídaně. Levnější možností pak bude tento Terra Brasilis Hostel za 295 Kč/os./noc, ani v tomto případě nebudete ochuzeni o snídani. Nabídka dalších ubytovacích kapacit nejen v samotném Riu na vás čeká na Bookingu, Hotels či AirBnB.

 

Náhled letenky z Prahy do Ria de Janeira za 11 980 Kč

Brazílie - Rio de Janeiro z Prahy

 


Bude se hodit

Letiště Amsterdam Schiphol (AMS)

Letiště Praha (PRG)

KLM

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)