Botswana, Keňa, Namibie, Uganda atd. z Prahy
28.5.2020

Botswana, Keňa, Namibie, Uganda atd. z Prahy

od 11 517

O této nabídce

V pondělí, 25. května, se slavil Mezinárodní den Afriky, a nejen proto přichází vhodná doba k upozornění všech, kteří mají cestu do Afriky ve svých plánech. Dalším důvodem pro publikaci tohoto obsáhlého přehledu letenek do jižní a východní Afriky je aktuálně dostupný tarif prémiové letecké společnosti Qatar Airways. S oblíbenými „Qatarci“ se totiž můžete vydat za poznáním mnoha afrických destinací, přičemž bonusem budou letenky za skutečně zajímavé ceny a odlety z Prahy. Angola, Botswana, Džibutsko, Jihoafrická republika, Keňa, Madagaskar, Mosambik, Namibie, Rwanda či Uganda – uznejte sami, paleta atraktivních nabídek je skutečně pestrá! A navíc si lze s konkrétním routingem skutečně vyhrát a poskládat si parádní open-jaw letenku. K přejetí celé jižní části kontinentu napříč vyzývá routing po ose Praha – Maputo (Mosambik) a Windhoek (Namibie) – Praha za 12 843 Kč. Střídmější kombinaci pak slibuje otevřená letenka z Prahy do Durbanu a návratem z hlavního města Botswany, Gaborone, za 11 857 Kč.

Ubytování

Ať se vaší cílovou destinací stane jakákoliv z výše uvedených zemí, spolehněte se při hledání bydla na osvědčený  Booking či Hotels.com.

Víza

Kompletní přehled zemí, kam můžete, jako občané České republiky, vyrazit bez víza, ale i detaily o zemích, kam jsou naopak třeba, naleznete v našem podrobném článku věnovaném síle cestovního pasu České republiky.

 

Náhled letenky z Prahy do Durbanu a návratem z Gaborone za 11 857 Kč

Botswana, Keňa, Namibie, Uganda atd. z Prahy

Náhled letenky z Prahy do Maputa a návratem z Windhoeku do Prahy za 12 843 Kč

Botswana, Keňa, Namibie, Uganda atd. z Prahy

 


Bude se hodit

Qatar Airways

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)