Karibik – Barbados z Prahy za 13 997 Kč
27.10.2019

Barbados z Prahy

13 997

O této nabídce

Zabalte si plavky a žabky a hurá do Karibiku. Tentokrát vám přínášíme příjemnou nabídku letecké společnosti Air Canada společně s British Airways z Prahy na Barbados za 13 997 Kč např. 21. 1. – 7. 2. V ceně letenky je jedno odbavené zavazadlo. Delší přestup v Torontu, který vás na cestě potká, můžete využít například k rychlé návštěvě Niagarských vodopádů.

Narůžovělý písek rámovaný průzračným mořem, pod jehož třpytivou hladinou prosvítají korály rozmanitých barev, tvarů a velikostí. Vysokánské palmy stínící pobřeží. Podvodnímu království kralující ladné karety obrovské. Hořkosladká chuť šťávy ze stromu mauby, osvěžující v žáru tropů pod karibským sluncem. Přehlídka stalagmitů, stalaktitů a stalagnátů honosné Harrisonovy jeskyně. Směs tradiční kultury a koloniální britské, vytvářející fascinující kolorit. Ostrov zaslíbený milovníkům surfování, vášnivým potápěčům, i lidem, co jen mají rádi pohodu, moře a písek. To je Barbados.

Ubytování

Po příletu do Bridgetownu se můžete ubytovat v jednoduchém studiu Believe Caribbean za 831 Kč / os. / noc nebo v apartmánu The Terraces at Mangrove za 825 Kč / os. / noc.

Víza

Na Barbados pro turistické účely nebudou čeští občané víza potřebovat.

Nicméně kvůli přestupu v kanadském Torontu si budete muset předem zajistit elektronickou registraci eTA. To hravě zmáknete na těchto stránkách za pár minut a po zaplacení správního poplatku 7 CAD je vaše. Podrobný návod, jak na eTu, naleznete v našem článku.

Náhled letenky z Prahy do Bridgetownu za 13 997 Kč

Karibik – Barbados z Prahy za 13 997 Kč


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)