Bali, Kambodža, Laos či Myanmar z Vídně od 13 996 Kč
7.2.2019

Bali, Barma, Kambodža či Laos z Vídně

od 13 996

O této nabídce

Se zajímavou akcí na letenky do jihovýchodní Asie přichází letecká společnost Thai Airways. Za nejzajímavější možnosti v jejím aktuálním portfoliu považujeme letenky do méně profláklých destinacích v regionu jakými jsou Laos a Myanmar, do stále populárnější Kambodži, ale také do pravděpodobně nejvíce cool destinace poslední doby – na indonézský ostrov Bali.

Ceny zpátečních letenek z Vídně začínají na 13 996 Kč a do všech uvedených destinacích jsou dostupné převážně termíny v květnu a červnu (sem tam se objeví i potenciální březnová kombinace). Cestou vás čekají solidní přestupy v Bangkoku, přičemž ten na zpáteční cestě si lze ve většině případů protáhnout na téměř celý den a můžete tak vyrazit nakouknout do rušných ulic thajské metropole.

Jestliže máš duši cestovatele a rád by ses v Thajsku zastavil na delší dobu, tak je to jen na Tobě! Tarif Thajců totiž umožňuje libovolný stopover v Bangkoku. Tak poznej na jeden zátah jak Thajsko, tak Bali, a to třeba v termínu 5 . – 12. – 23. 5. za 15 342 Kč >> REZERVUJ ZDE

PS: Zajímavé zážitky z cest po Myanmaru si přečtete právě v tomto cestopisu.

Ubytování

Ať již vaše cesty povedou kamkoliv, tak se při hledání pěkného bydla můžete spolehnout na osvědčený Hotels.com či klasický Booking. V jihovýchodní Asii bude dobrým pomocníkem i Agoda.

Víza

S výjimkou Bali se bohužel nevyhnete byrokratickým povinnostem při cestě Kambodži, Laosu ani Myanmaru.

V Kambodži si můžete zařídit vízum online na této stránce za poplatek 37 USD, případě o něj lze taktéž zažádat po příletu na letišti v Phnom Penhu (budete potřebovat 2 fotografie pasového formátu a zaplatíte 30 USD).

V případě Laosu vízum získáte po příletu na letiště Vientiane za 30 USD.

Jestliže se pak budete chystat do Myanmaru, tak o něj opět zažádejte předem na této stránce, investovaná částka pak bude 50 USD.

 

Náhled letenky z Vídně do Phnom Penhu za 13 996 Kč

Bali, Kambodža, Laos či Myanmar z Vídně od 13 996 Kč

Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)