Babí léto na řeckém Santorini – z Vídně
23.8.2022

Babí léto na řeckém Santorini – z Vídně

1 121

O této nabídce

Vyrazte si užít konec letošního léta na řecký ostrov Santorini. V rezervačním systému letecké společnosti Ryanair ulovíte zpáteční letenky z Vídně na Santorini za 1 121 Kč, a to v příkladovém termínu od 8. do 13. října. Za ceny pohybující se v rozmezí 1 a 2 tisíc Kč pořídíte letenky na několik termínů v září i v říjnu. Během babího léta se můžete na Santorini těšit na příjemné teploty vzduchu i moře, které bude na konci letní sezony příjemně vyhřáté na cca 22-24 °C.

Podmínky pro cestování

Cesta do Řecka

Cestování do Řecka je již „jako dřív“ – žádné negativní testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Řecku“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Na Santorini

Vydejte se na ostrov Santorini po stopách bájné Atlantidy, kterou právě zde, dle legendy, pohřbil sopečný výbuch před 3800 lety. Pravdu o ní hledejte v místním lahodném víně či vinném muzeu 8 metrů pod zemí. Vydejte se lanovkou do Firy – hlavního města ostrova, navštivte, historická muzea se vzácnými vykopávkami a pořádně se tu rozhlížejte – výhledy jsou k nezaplacení! Než se nahrnou lidi, příjemně rozjímejte na Red Beach obklopené rudými skalami a tyrkysovým mořem nebo ve městě Oia, kde dny končí neuvěřitelně krásným západem slunce! Poodhalte v přítomnosti část z minulosti ostrova Santorini a uchovejte si své zážitky dále do budoucnosti!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Vídně na Santorini za 1 121 Kč

Babí léto na řeckém Santorini – z Vídně


Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)