Azorské ostrovy: přímé lety z Norimberku do Ponta Delgady během jara
7.3.2023

Azorské ostrovy: přímé lety z Norimberku do Ponta Delgady během jara

2 979

O této nabídce

Akčních letenek na Azorské ostrovy je v posledních měsících skutečně poskromnu. Proto pokud máte ve svých cestovatelských plánech pro letošní jarní měsíce právě toto souostroví ležící uprostřed Atlantiku, neměly by vaší pozornosti utéci letenky na přímém spojení z Norimberku. V rezervačním systému aerolinky Ryanair momentálně ulovíte zpáteční letenky z Norimberku do Ponta Delgady od 2 979 Kč. Letenky na ostrov Sao Miguel za 3 až 4 tisíce jsou dostupné na omezené množství termínů v druhé polovině dubna a také na jeden květnový termín.

Podmínky pro cestování

Cesta na Azorské ostrovy

Při cestě na Azorské ostrovy již není třeba předkládat žádné formuláře, žádné testy ani žádné certifikáty. Detaily, další užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Potugalsku“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Za panenskou přírodou na Azorské ostrovy

Trochu jako posvátná krajina z Avataru, trochu jako Tolkienova Středozem. To jsou Azory, věčně zelené, divoké, omývané Atlantským oceánem. Zdržte se alespoň na pár dní na hlavním ostrově Sao Miguel, navštivte ohňové jezero Lagoa di Fogo a vystoupejte na Boca do Inferno – to je ta vyhlídka z katalogů a pohlednic, jen ve skutečnosti ještě mnohonásobně působivější! Nevynechejte ani okolní ostrovy. Na Sao Jorge se vesele pasou krávy a rostou hortenzie kam se podíváte, opuštěný Flores vás ohromí svou nespoutaností a na Picu se k nebi zdvihá nejvyšší hora celého Portugalska.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Norimberku do Ponta Delgady za 2 979 Kč

Azorské ostrovy: přímé lety z Norimberku do Ponta Delgady během jara


Bude se hodit

Letiště Norimberk (NUE)

TAP Air Portugal

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)