Azorské ostrovy – Ponta Delgada z Vídně
24.2.2020

Azorské ostrovy – Ponta Delgada z Vídně

3 764

O této nabídce

Jednou z destinací, která v poslední době nabírá na ohromné popularitě, jsou Azorské ostrovy. Popravdě se není čemu divit! Ceny letenek s cílem na Azorských ostrovech neustále klesají a příroda je tam až nebezpečně nádherná. Letenky z Vídně na Azorské ostrovy, konkrétně ostrov Sao Miguel, nyní nabízí portugalské aerolinky TAP za 3 764 Kč. Dostupné jsou termíny po celý rok 2020, a to včetně letních prázdninách. Letenky na ryze letní termíny jsou sice o pár stovek dražší, ale na léto se stále jedná o bezkonkurenční cenu. Přehledný seznam termínů naleznete v našich kalendářích, nicméně nejlevněji letenky pořídíte přímo na webu TAP Portugal! 

Vydejte se na zapomenuté ostrovy uprostřed Atlantského oceánu, kde na vysokých kopcích věčně vládne jaro a pod hladinou oceánu zase bůh Poseidón. Marně byste hledali přelidněné pláže a vysoké hotely, raději se ubytujte v jednom z místních penzionů, obujte pohory a pokořte třeba Pico (2351 m. n. m.), nejvyšší horu mezi Portugalskem a New Yorkem. Až budete patřičně nabaženi těch nádherných výhledů, odměňte se plaváním s divokými delfíny nebo pozorováním velryb, s trochou štěstí můžete spatřit i největšího obyvatele naší planety – plejtváka obrovského. A kdo si troufne, může se potápět se žraloky. Ostrovy jsou malinké a každý má své jedinečné kouzlo, proto jich doporučujeme navštívit více – využít můžete trajekt, leteckou dopravu nebo třeba i plavbu plachetnicí.

Ubytování

Po příletu do Ponta Delgady se ubytujte v tomto jednoduchém „apartmánu do Paim“ za 564 Kč/os./noc anebo v tomto skvěle hodnoceném Hotelu Alcides nacházejícím se v samém centru města za 915 Kč/os./noc včetně snídaně v ceně. Další nabídku ubytovacích kapacit na Azorských ostrovech hledejte tradičně na Bookingu, Hotels či AirBnB. 

Autopůjčovna

Přestože ostrov Sao Miguel není nikterak rozlehlý, bude nejlepším nápadem prozkoumávat celý ostrov za pomoci vlastního auťáku. Sao Miguel má od západu na východ má ca 90 km a po pobřeží kolem ostrova se line hlavní silnice s označením EN1-1A. Určitě se mrkněte do naší autopůjčovny na aktuální nabídku dostupných vozidel v termínu našeho výletu.

 

Náhled letenky z Vídně do Ponta Delgady za 3 764 Kč

Azorské ostrovy - Ponta Delgada z Vídně

 


Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

TAP Air Portugal

Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)