Ázerbájdžán z Prahy s Lufthansou – 4237 Kč
10.12.2019

Ázerbájdžán z Prahy s Lufthansou

4237

O této nabídce

Naplánujte si výlet do ne tolik tradiční destinace v Jihozápadní Asii. Z Prahy přes Frankfurt do Baku se dostanete s německou Lufthansou za parádních 4237 Kč. Termínů je spousty, vyrazte na jaře s odletem 14. května s návratem 21. května. V ceně letenky je kromě klasického kabinového zavazadla a malé příruční tašky také občerstvení na všech letech.

V Baku na vás, možná trochu překvapivě, bude čekat moderní metropole, ležící u Kaspického moře. Neodmyslitelně k ní patří i ropné vrty, které jsou rozesety ve velké míře v okolí a z kterých plyna hlavní bohatství této země.

Ázerbájdžán se pyšní pohořím Kavkaz na severu, kam určitě na pár dní zajeďte. Je to oproti hlavnímu městu dost slušný kontrast, budete si tam připadat jak v jiném světě.

  • Rezervujte: nejlevněji na webu Lufthansy
  • Zavazadla: klasické kabinové + malá taška na notebook, 23 kg k odbavení za příplatek 1287 Kč
  • Dostupnost: leden – říjen 2020, minimální délka pobytu 4 dny nebo noc ze soboty na neděli
  • Termíny: 
  • 13. 2. – 21. 2., 14. 5. – 21. 5. a spousta dalších

TIP: Pokud poletíte se zavazadlem k odbavení, vyberte si rovnou tarif Economy Classic, který obsahuje i zavazadlo k odbavení, v ceně navíc máte zdarma seating.

Ubytování

Na první noci v Baku mrkněte na tenhle jednoduchej hotel, za 172 Kč/os/noc je to pecka, navíc v ceně máte i kontinentální snídani. 🙂

Víza

Pro české občany bohužel platí vízová povinnost. Víza do Ázerbájdžánu si však vyřídíte online na oficiální stránce s e-vízy.  Celý proces vám zabere jen pár minut a za e-visa zaplatíte 23 USD (včetně správního poplatku). Proces jejich schválení netrvá déle než 3 dny.
Náhled letenky z Prahy do Baku za 4237 Kč
Ázerbájdžán z Prahy s Lufthansou - 4237 Kč

 


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Lufthansa

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)