Ázerbájdžán z Budapešti od 1 530 Kč
1.3.2019

Ázerbájdžán z Budapešti

1 530

O této nabídce

Za hranice Evropy do kavkazského Baku, hlavního města Ázerbájdžánu, se můžeme podívat za perfektní cenovku na palubě proslulé maďarské nízkonákladovky. Wizzair z Budapešti do Baku nabízí letenky od 1 530 Kč! Za tuto krásnou cenu se rozhodně vyplatí cestu zvážit.

Metropole na břehu Kaspického moře má mnohé čím se může pyšnit ale i šokovat. Stát, který je vysoce závislý na ropě, vyvede z míry nejednoho člověka ostrým kontrastem mezi centrem moderního velkoměsta a ropnými vrty hyzdící krajinu všude okolo. Nezůstávejte ale jen v hlavním městě, vyraze maršrutkou do Kavkazu, kde vás čeká na trecích nejedno dobrodružství.

 • Rezervujte: přímo přes Wizzair
 • Zavazadla: malé kabinové zavazadlo s max. rozměry 40 x 30 x 20 cm a váhou 10 kg
 • Dostupnost: duben – červen
 • Termíny:
  • 4. – 12. 4. za 2 063 Kč
  • 7 – 12. 4. za 1 530 Kč
  • 2. – 13. 5. za 2 069 Kč
  • 12. – 27. 5. za 2 270 Kč
  • 30. 5 – 7. 6. za 2 019 Kč
 • Tip: Na avizované ceny dosáhnou pouze členové klubu Wizzair Discount Club (WDC). Ostatní si musí buď připlatit, nebo si členství koupit. Co to WDC znamená, kdy se vyplatí si členství přikoupit a další tipy ohledně aerolinky Wizzair naleznete v našem obrázkovém návodě Jak koupit letenku u Wizzairu.

Ubytování

Najít hezké a levnou střechu nad hlavou v Baku není vůbec žádný oříšek. Ubytko se snídaní ve skvěle hodnoceném Riva Plaza Hotelu si je možné dopřát už za 190 Kč / os. / noc. Případnou další možností je třeba impozantní ART Hotel Baku za 728 Kč os. / noc taktéž se snídaní v ceně.

Další nabídky hledejte na osvědčených portálech Hotels.com Booking.

Víza

Pro české občany bohužel platí vízová povinnost. Víza do Ázerbájdžánu si však vyřídíte online na oficiální stránce s e-vízy.  Celý proces vám zabere jen pár minut a za e-visa zaplatíte 23 USD (včetně správního poplatku). Proces jejich schválení netrvá déle než 3 dny.

Náhled letenky z Budapešti do Baku za 1 530 Kč

Ázerbájdžán z Budapešti od 1 530 Kč


Bude se hodit

Letiště Budapešť (BUD)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)