Ázerbájdžán – Baku z Budapešti za 1 652 Kč
30.7.2019

Ázerbájdžán - Baku z Budapešti

1 652

O této nabídce

Poměrně dlouhou dobu se v nabídce maďarského nízkonákladového dopravce Wizz Air neobjevily zajímavé letenky z Budapešti do Ázerbájdžánu. Nyní se však všem, které tato kavkazská země láká, naskytla pěkná možnost k návštěvě Baku i celého Ázerbájdžánu. Zpáteční letenky z Budapešti do Baku zakoupíte za 1 652 Kč, kdy jsou za tuto cenu dostupné dvě termínové kombinace v říjnu letošního roku. Na uvedené ceny jako tradičně dosáhnou jen členové Wizz Air Discount Clubu, nicméně pokud budete cestovat alespoň ve dvojici, tak se vám nákup tohoto členství vyplatí již při první rezervaci. Následně pak jeho výhod můžete využívat po celý rok.


V Baku na vás, možná až trochu překvapivě, čeká velice moderní metropole ležící na břehu Kaspického moře. Neodmyslitelně k ní již patří i ropné vrty, které jsou v okolní krajině rozesety jako houby po dešti a právě z nich plyne hlavní bohatství této postsovětské republiky. Ázerbájdžán se pyšní také pohořím Kavkaz na severu země, kam byste se měli minimálně na pár dní zajet podívat (pokud samozřejmě zvolíte delší čas pobytu), jelikož se jedná o naprostý kontrast s hlavním městem a budete si připadat jako ve zcela jiném světě. Na území této kavkazské země naleznete i bohaté historicko-kulturní bohatství ve formě prehistorických petroglyfů a zoroastriánských chrámů.

TIP: Hledáte letenku někam jinam, nevíte jak velké zavazadlo můžete mít s sebou či jestli nepotřebujete víza? Zeptejte se v diskuzi, rádi vám tam další cestovatelé během chvilky odpoví!

 • Rezervujte: přímo přes stránky  aerolinky Wizz Air
 • Zavazadla: malé kabinové zavazadlo o maximálních rozměrech 40 x 30 x 20 cm
 • Dostupnost: říjen – prosinec 2019
 • Příkladové termíny:
  • 3. – 11. 10. za 2 130 Kč
  • 10. – 18. 10. za 1 652 Kč
  • 20. – 28. 10. za 1 652 Kč
  • 3. – 11. 11. za 2 451 Kč
  • 8. – 16. 12. za 1 769 Kč
 • Tip: Na uvedené ceny dosáhnou pouze členové Wizz Air Discount Clubu (WDC). Ostatní si musí buď něco málo připlatit, nebo se do klubu přidat také. O tom, co WDC je, kolik stojí členství a v jakých případech se vyplatí, se můžete dočíst v našem podrobném návodu o nákupu letenek u Wizz Airu.

Ubytování

Vzhledem k časnému rannímu příletu na první cestovní noc ubytko potřebovat nebudeme. Pro noc následující si však přímo v Baku bookněte tento tříhvězdový Drop Inn Hotel ležící v samotném centru za 618 Kč/os./noc včetně snídaně anebo tento skvěle hodnocený Panorama apartmán s výhledem na město za 635 Kč/os./noc opět včetně snídaně. Levnější variantou pak bude tento jednoduchý Butik Mini-Hotel za 167 Kč/os./noc. Další nabídku bydla nejen v Baku klasicky hledejte na Bookingu či Hotels.

Víza

Pro české občany bohužel platí vízová povinnost. Víza do Ázerbájdžánu si však vyřídíte online na oficiální stránce s e-vízy.  Celý proces vám zabere jen pár minut a za e-visa zaplatíte 23 USD (včetně správního poplatku). Proces jejich schválení netrvá déle než 3 dny.

 

Náhled letenky z Budapešti do Baku za 1 652 Kč

Ázerbájdžán - Baku z Budapešti za 1 652 Kč

 


Bude se hodit

Letiště Budapešť (BUD)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)