Ázerbájdžán – Baku z Budapešti od 1 410 Kč
31.8.2019

Ázerbájdžán – Baku z Budapešti

od 1 410

O této nabídce

Zvedněte kotvy, nastavte kurz na východ a leťte do Ázerbájdžánu. S fialovou nízkonakladovkou Wizz Airem si aktuálně obstaráte levné letenky na podzimní a zimní termíny a to např. 1. – 9. 12. Budapešť – Baku za 1 410 Kč. V zimních měsících nebude v Ázerbájdžánu na tričko s krátkým rukávem, ale to by zapálené cestovatele nemělo odradit, ba naopak – můžete využít zimních slev a vydat se na nákupy nebo si zalyžovat v některých z lyžařských středisek. Oblíben je zejména resort Šahdag.

V Baku na vás, možná až trochu překvapivě, čeká velice moderní metropole ležící na břehu Kaspického moře. Neodmyslitelně k ní již patří i ropné vrty, které jsou v okolní krajině rozesety jako houby po dešti a právě z nich plyne hlavní bohatství této postsovětské republiky. Ázerbájdžán se pyšní také pohořím Kavkaz na severu země, kam byste se měli minimálně na pár dní zajet podívat (pokud samozřejmě zvolíte delší čas pobytu), jelikož se jedná o naprostý kontrast s hlavním městem a budete si připadat jako ve zcela jiném světě. Na území této kavkazské země naleznete i bohaté historicko-kulturní bohatství ve formě prehistorických petroglyfů a zoroastriánských chrámů.

 • Rezervujte: přímo přes stránky  aerolinky Wizz Air
 • Zavazadla: malé kabinové zavazadlo o maximálních rozměrech 40 x 30 x 20 cm
 • Dostupnost: říjen 2019 – únor 2020
 • Příkladové termíny:
  • 3. – 11. 10. za 2 335 Kč
  • 1. – 9. 12. za 1 410 Kč
  • 24. 11. – 2. 12. za 2 170 Kč
  • 26. 1. – 3. 2. za 2 687 Kč
  • 23. 2. – 2. 3. za 2 687 Kč
 • Tip: Na uvedené ceny dosáhnou pouze členové Wizz Air Discount Clubu (WDC). Ostatní si musí buď něco málo připlatit, nebo se do klubu přidat také. O tom, co WDC je, kolik stojí členství a v jakých případech se vyplatí, se můžete dočíst v našem podrobném návodu o nákupu letenek u Wizz Airu.

Ubytování

Po příletu do Baku se ubytujte v nádherné čtyřhvězdě Hotel Harmony za 539 Kč / os. / noc nebo velmi podobný Old Street Boutique Hotel za 919 Kč / os. / noc. V obou ubytování můžete počítat se snídaní v ceně.

Další nabídku ubytka nejen v Baku najdete tradičně na Bookingu či Hotels.

Víza

Pro české občany bohužel platí vízová povinnost. Víza do Ázerbájdžánu si však vyřídíte online na oficiální stránce s e-vízy.  Celý proces vám zabere jen pár minut a za e-visa zaplatíte 23 USD (včetně správního poplatku). Proces jejich schválení netrvá déle než 3 dny.

Náhled letenky z Budapešti do Baku za 1 410 Kč

Ázerbájdžán – Baku z Budapešti od 1 410 Kč

 


Bude se hodit

Letiště Budapešť (BUD)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)